کد خبر: ۱۱۴۳۳۷
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۵
با وجود محدودیت ها و شیوع ویروس کرونا
رئیس مرکز حوادث و فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی از غرق شدن ۱۴ نفر طی سالجاری در آبهای غیرمجاز استان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، باقر بهرامی در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه امسال محدودیت تردد به دلیل شیوع ویروس کرونا مسیرهای منتهی به آب پشت سدهای استان و نیز رودخانه‌ها اعمال شده است افزود: اما با وجود این محدودیت‌ها شاهد شنای برخی افراد در آب‌های غیرمجاز استان هستیم که در این راستا امسال ۱۴ نفر غرق شده اند.

وی با بیان اینکه از این تعداد سه نفر به بیمارستان اعزام شده است اضافه کرد: ۱۱ نفر از افراد غرق شده در آب‌های استان نیز جان خود را از دست داده اند.

بهرامی از کاهش ۶۶ درصدی آمار غرق شده‌ها در استان طی سال جاری خبر داد و گفت: هنوز فصل گرما تداوم دارد از مردم به خصوص جوانان تقاضا می‌شود به هشدارهای ممنوعیت شنا در آب‌های غیرمجاز توجه کنند.

رئیس مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان غربی افزود: هیچ یک از سدها و رودخانه‌های ناشناخته استان مناسب برای شنا نیستند و مردم به هیچ وجه در سدها و رودخانه‌های وحشی و ناشناخته استان شنا نکنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
جان باختگان کرونا به 200 تن رسید / 20 استان در شرایط هشدار

جان باختگان کرونا به 200 تن رسید / 20 استان در شرایط هشدار

سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به شناسایی ۲هزار و ۶۳۷ بیمار کووید۱۹ در شبانه روز گذشته گفت: متاسفانه ۲۰۰ تن از بیماران جان خود را از دست دادند.
تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

سردار رحیمی با بیان اینکه روزانه ۲۰ میلیون تردد در پایتخت داریم، گفت: پلیس راهنمایی و رانندگی نیازمند حمایت همه جانبه است.