کد خبر: ۱۱۴۳۳۱
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۶
معاون فرهنگی و هنری سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد خبر داد
معاون فرهنگی و هنری سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد، از راه یافتن ۵۶ اثر به مرحله بازبینی اولین جشنواره نمایش خیابانی «تئاتر کنار مردم» خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، صدرا یوسفی با بیان این خبر اظهار کرد: روز گذشته بازخوانی آثار ارسال‌شده به دبیرخانه جشنواره «تئاتر کنار مردم» به پایان رسید.
وی افزود: حجت طباطبایی، عبدالله برجسته و کریم جشنی، اعضای هیئت بازخوانی این جشنواره هستند که به بررسی ۹۱ اثر ارسال‌شده به دبیرخانه پرداختند.
معاون فرهنگی و هنری سازمان اجتماعی و فرهنگی شهرداری مشهد با اشاره به تعداد آثار راه‌یافته به مرحله بازبینی بیان کرد: در مجموع ۵۶ اثر به مرحله بازبینی راه یافتند که این مرحله از ۱۰ روز آینده آغاز به فعالیت می‌کند.
یوسفی خاطرنشان کرد: در این میان راه یافتن برخی از آثار، به صورت مشروط خواهند بود که دبیرخانه جشنواره، به صاحبان آثار اعلام می‌کند.
گفتنی است جشنواره «تئاتر کنار مردم» با هدف افزایش نشاط شهروندان و به دبیری «جواد اشکذری» فعالیت خود را آغاز کرده و آثار منتخب در دهه ولایت، در مناطق مختلف شهر مشهد اجرا خواهند شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
جان باختگان کرونا به 200 تن رسید / 20 استان در شرایط هشدار

جان باختگان کرونا به 200 تن رسید / 20 استان در شرایط هشدار

سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به شناسایی ۲هزار و ۶۳۷ بیمار کووید۱۹ در شبانه روز گذشته گفت: متاسفانه ۲۰۰ تن از بیماران جان خود را از دست دادند.
تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

سردار رحیمی با بیان اینکه روزانه ۲۰ میلیون تردد در پایتخت داریم، گفت: پلیس راهنمایی و رانندگی نیازمند حمایت همه جانبه است.