کد خبر: ۱۱۴۲۷۰
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۹
گردهمایی طراحان و سازندگان منطقه 3 تهران با میزبانی شهرداری منطقه3 تهران و به همت مجتمع رسانه ای راه و ساختمان “صما” با شعار “کمپین نما هویت شهر ما” به مدت دو روز در روزهای سه شنبه 17 و چهارشنبه 18 تیر ماه در باغ موزه دفاع مقدس برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،در این همایش، معماران و سازندگان موفق در پنل هایی به ارائه پروژه های باکیفیت از منظر معماری و اقتصادی پرداختند و در پنلی ویژه چالش های صدور پروانه های ساختمانی از نگاه سازندگان مناطق 22گانه تهران و سیاستگذاران بررسی شد.

در پنل های این گردهمایی، علیرضا بهزادی معمار پروژه "پل طبیعت”، رضا حبیب زاده معمار مجتمع مسکونی "باغ ونک” و کامران افشارنادری معمار "خانه عظیمی”، عباس ریاحی فرد معمار پروژه "دوراهی قلهک”، مهران خوش‌رو معمار پروژه "ساختمان گندم”، شهاب علیدوست معمار پروژه "میکا911” و محمدرضا نیکبخت معمار پروژه "اسفندیار” به تشریح روند ساخت پروژه های خود که از پروژه های موفق منطقه سه و حتی کشور می باشد، پرداخته و همچنین چالش ها و دغدغه های خود در این حوزه را مطرح کردند.

گلپایگانی معاون شهرسازی و معماری شهرداری تهران و جلیلیان معاون شهرسازی و معماری شهرداری منطقه سه از جمله سخنرانان این گردهمایی بود.

در روز دوم این گردهمایی، جلیلیان معاون شهرسازی و معماری شهرداری منطقه سه از غرفه های مختلف نمایشگاهی که در حاشیه این مراسم برای علاقمندان و متخصصین برپا بود بازدید کرد.

جلیلیان معاون شهرسازی و معماری شهرداری منطقه سه تاکید کرد: این منطقه در نوزدهمین ایستگاه شهرداری تهران به ارائه پروژه های با کیفیت و بررسی چالش های صدور پروانه می پردازد.

وی بیان کرد: در این دو روز گردهمایی برنامه های متعددی از جمله ارائه پروژه های با کیفیت توسط سازندگان و بررسی چالش های صدور پروانه در قالب پنل ارائه شد.

کارگاه "آموزش اجرای نمای خشک” به عنوان پایان بخش این گردهمایی دو روزه برگزار شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
جان باختگان کرونا به 200 تن رسید / 20 استان در شرایط هشدار

جان باختگان کرونا به 200 تن رسید / 20 استان در شرایط هشدار

سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به شناسایی ۲هزار و ۶۳۷ بیمار کووید۱۹ در شبانه روز گذشته گفت: متاسفانه ۲۰۰ تن از بیماران جان خود را از دست دادند.
تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

سردار رحیمی با بیان اینکه روزانه ۲۰ میلیون تردد در پایتخت داریم، گفت: پلیس راهنمایی و رانندگی نیازمند حمایت همه جانبه است.