کد خبر: ۱۱۴۲۵۱
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۵
مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان:
مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان، گفت: از زمان شیوع بیماری کرونا ویروس تا ۱۵ تیرماه ۱۹ باشگاه ورزشی در استان زنجان به علت عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی پلمب شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی خلیلی در گفتگو با خبرنگاران، به بازرسی از اماکن ورزشی در استان زنجان اشاره کرد و گفت: از سوم خردادماه تا ۱۵ تیرماه در راستای کاهش و از بین رفتن بیماری کرونا بیش از ۳۳۵ بازرسی از مراکز ورزشی استان انجام گرفته است.

وی با بیان اینکه تمام باشگاههای ورزشی که بر اساس مصوبه ستاد کرونا به مدت یک هفته تعطیل است، گفت: باشگاههای که این مصوبه را رعایت نکنند پلمب می‌شوند.

مدیرکل ورزش و جوانان استان زنجان، گفت: از زمان فعالیت باشگاه‌ها تا ۱۵ تیرماه مراکز ورزشی که پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت نکردند به ۲۴ باشگاه ورزشی اخطار داده شده است.

خلیلی تاکید کرد: از زمان شیوع بیماری کرونا ویروس تا ۱۵ تیرماه ۱۹ باشگاه ورزشی در استان به علت عدم رعایت پروتکل‌های بهداشتی پلمب شده است.

وی، تصریح کرد: از ورزشکاران درخواست می‌شود حتماً پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند تا هر چه زودتر این بیماری ریشه کن شود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
جان باختگان کرونا به 200 تن رسید / 20 استان در شرایط هشدار

جان باختگان کرونا به 200 تن رسید / 20 استان در شرایط هشدار

سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به شناسایی ۲هزار و ۶۳۷ بیمار کووید۱۹ در شبانه روز گذشته گفت: متاسفانه ۲۰۰ تن از بیماران جان خود را از دست دادند.
تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

سردار رحیمی با بیان اینکه روزانه ۲۰ میلیون تردد در پایتخت داریم، گفت: پلیس راهنمایی و رانندگی نیازمند حمایت همه جانبه است.