کد خبر: ۱۱۴۲۴۴
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۰
استاندار اردبیل عنوان کرد
استاندار اردبیل گفت: براساس برنامه‌ریزی انجام شده در سال آینده شاهد اتمام عملیات اجرایی پروژه کمربند طلایی گردشگری سبلان خواهیم بود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، اکبر بهنام‌جو  در جریان آغاز عملیات اجرایی فاز دوم کمربند طلایی سبلان اظهار کرد: بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده با اهتمام ویژه‌ای که برای تکمیل زیرساخت‌های گردشگری استان انجام شده، شاهد اتمام عملیات اجرایی پروژه کمربند طلایی گردشگری سبلان خواهیم بود و این طرح سال آینده به بهره‌برداری می‌رسد.

وی از تلاش برای اتمام این طرح گردشگری خبر داد و افزود: عملیات زیرسازی این مسیر گردشگری از مشگین‌شهر تا سردابه تکمیل شده و به‌زودی آسفالت خواهد شد و ادامه آن از سردابه تا سرعین نیز با مصالح بومی و سازگار با اقلیم منطقه به نحوی که آسیب زیست‌محیطی به منطقه وارد نشود، اجرا می‌شود.

استاندار اردبیل تکمیل این پروژه بزرگ گردشگری را در توسعه گردشگری استان مؤثر دانست و تصریح کرد: با تکمیل این مسیر و اتصال سردابه به سرعین کمربند طلایی سبلان تکمیل شده و گامی اساسی در ثبت جهانی کوه سبلان برداشته خواهد شد.

بهنام‌جو با اشاره به اختصاص اعتبارات لازم به این پروژه گردشگری بزرگ بیان کرد: در سفر ریاست جمهوری به استان اردبیل در سال گذشته ۱۰۰ میلیارد تومان اعتبار به پروژه‌ها و طرح‌های گردشگری مناطق مختلف استان اختصاص یافته است که حدود ۳۰ میلیارد از آن به پروژه‌های گردشگری بزرگ مربوط است.

وی با تاکید بر توجه ویژه دستگاه‌های اجرایی مربوطه به گردشگری استان اردبیل ادامه داد: با توجه به اینکه تکمیل پروژه گردشگری کمربند طلایی سبلان در توسعه صنعت گردشگری استان اردبیل نقش ویژه‌ای خواهد داشت با اهتمام و توجه ویژه دستگاه‌های اجرایی مربوطه به این طرح، امیدواریم تا تابستان سال آینده شاهد افتتاح آن باشیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
جان باختگان کرونا به 200 تن رسید / 20 استان در شرایط هشدار

جان باختگان کرونا به 200 تن رسید / 20 استان در شرایط هشدار

سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به شناسایی ۲هزار و ۶۳۷ بیمار کووید۱۹ در شبانه روز گذشته گفت: متاسفانه ۲۰۰ تن از بیماران جان خود را از دست دادند.
تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

سردار رحیمی با بیان اینکه روزانه ۲۰ میلیون تردد در پایتخت داریم، گفت: پلیس راهنمایی و رانندگی نیازمند حمایت همه جانبه است.