کد خبر: ۱۱۴۲۴۳
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۲
رئیس پلیس راهور استان اصفهان:
رئیس پلیس راهور اصفهان گفت: خودروی رانندگان با بیش از ۱۰ میلیون ریال جریمه مشمول توقیف می‌شود و پلیس راهور اصفهان موظف به توقیف وسیله نقلیه تا زمان پرداخت جرائم است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ محمدرضا محمدی در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره تبصره ماده ۸ قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی آن دسته از رانندگانی که مبلغ جرایم رانندگی آنها بیش از ۱۰ میلیون ریال باشد، مشمول توقیف فیزیکی و سیستمی می‌شود، اظهار داشت: برابر این قانون رده‌های عملیاتی درون و برون شهری پلیس راهور استان اصفهان موظف به توقیف وسیله نقلیه است تا جرایم پرداخت شود.

وی تاکید کرد: با توجه به اینکه این قانون توسط ناجا اعمال می‌شود، رانندگان می‌توانند با تخلفات کمتر در شرایط اقتصادی موجود هزینه این جریمه‌ها را مدیریت کنند.

رئیس پلیس راهور استان اصفهان اضافه کرد: رانندگان می‌توانند از طریق سامانه اینترنتی راهور ۱۲۰ و سامانه پیامکی ۱۱۰۱۲۰۲۰۲۰ و همچنین مراجعه حضوری به دفاتر پلیس +۱۰ از میزان تخلفات خودروی خود مطلع شوند.

فوت عابر پیاده در اثر خستگی راننده

وی در ادامه به تصادف منجر به فوت عابرپیاده در روز جمعه، بیستم تیرماه در شهرستان نجف آباد هم اشاره‌ای داشت و گفت: در اثر برخورد وانت پیکان با عابر پیاده در بلوار ایزدی شهرستان نجف آباد، جوان سی ساله‌ای فوت شد که علت تصادف عدم توجه به جلو ناشی از خستگی و خواب آلودگی راننده وانت پیکان گزارش شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
جان باختگان کرونا به 200 تن رسید / 20 استان در شرایط هشدار

جان باختگان کرونا به 200 تن رسید / 20 استان در شرایط هشدار

سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به شناسایی ۲هزار و ۶۳۷ بیمار کووید۱۹ در شبانه روز گذشته گفت: متاسفانه ۲۰۰ تن از بیماران جان خود را از دست دادند.
تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

سردار رحیمی با بیان اینکه روزانه ۲۰ میلیون تردد در پایتخت داریم، گفت: پلیس راهنمایی و رانندگی نیازمند حمایت همه جانبه است.