کد خبر: ۱۱۴۲۳۵
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۲
معاون استاندار قم:
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قم گفت :پروژه اتصال ۷۵ متری عمار یاسر به آزاد راه قم- کاشان یکی از پروژه‌های مهم می باشد که با اعتباری بالغ بر ۱۶۰ میلیارد تومان در حال اجراست.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محسن بهشتی در جلسه شورای فنی استان قم که در سالن جلسات کرامت استانداری قم برگزار شد، با اشاره به ضرورت نظارت مستمر بر طرح‌های عمرانی استان گفت: ایمنی طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی از اهمیت بسیاری برخوردار است که برای بالا بردن کیفیت اجرا نظارت‌ها بیشتر و دقیق‌تر باشد.

وی در ادامه بر ضرورت تکمیل رینگ اصلی شهر قم و تردد آسان زائران و مسافران به هسته مرکزی شهر قم گفت: پروژه اتصال ۷۵ متری عمار یاسر به آزاد راه قم- کاشان یکی از پروژه‌های مهم است که با اعتباری بالغ بر ۱۶۰ میلیارد تومان در حال اجراست و در این راستا استفاده از منابع ملی کارگشا خواهد بود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری قم با اشاره به محدودیت بودجه‌ای که وجود دارد افزود: محدودیت بودجه‌های عمرانی در سطح کشور و استان وجود دارد بنابراین در تخصیص بودجه به طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی در دستگاه‌های اجرایی استفاده بهینه و بهره‌وری اصلی مهم است.
برچسب ها: شهرفردا ، قم ، ازاد راه
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
جان باختگان کرونا به 200 تن رسید / 20 استان در شرایط هشدار

جان باختگان کرونا به 200 تن رسید / 20 استان در شرایط هشدار

سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به شناسایی ۲هزار و ۶۳۷ بیمار کووید۱۹ در شبانه روز گذشته گفت: متاسفانه ۲۰۰ تن از بیماران جان خود را از دست دادند.
تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

سردار رحیمی با بیان اینکه روزانه ۲۰ میلیون تردد در پایتخت داریم، گفت: پلیس راهنمایی و رانندگی نیازمند حمایت همه جانبه است.