کد خبر: ۱۱۴۲۱۸
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۳
سرپرست سازمان حمل و نقل شهرداری اراک:
سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک گفت: تاکنون افزایش نرخ کرایه تاکسی در شهر اراک مورد تایید نهایی قرار نگرفته است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حجت الله مرادی در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: همچون سال‌های گذشته از پیش از عید اقدامات مربوط به افزایش نرخ کرایه تاکسی‌ها در سال جاری انجام شد و در تلاش برای اجرایی شدن آن بودیم، اما دیر اقدام شد.

وی ادامه داد: تاکنون افزایش نرخ کرایه تاکسی در فرمانداری اراک تأیید و ابلاغ نشده و بیش از ۲ ماه است که نرخ‌نامه ارسال شده در حال بررسی است.

سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک یادآور شد: در بسیاری از شهرها مانند شهرستان ساوه نرخ جدید کرایه تاکسی اجرایی شده است.

به گفته مرادی، ۲ هزار و ۵۰۰ راننده تاکسی در ۴۰ مسیر در کلانشهر اراک فعالیت دارند و قیمت هر مسیر متفاوت است.

سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری اراک در ارتباط با افزایش نرخ اتوبوس‌های شهری نیز عنوان کرد: افزایش نرخ کرایه اتوبوس‌های شهری تأیید و اجرایی شده است.
برچسب ها: شهرفردا ، مرکزی ، شهرداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
جان باختگان کرونا به 200 تن رسید / 20 استان در شرایط هشدار

جان باختگان کرونا به 200 تن رسید / 20 استان در شرایط هشدار

سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به شناسایی ۲هزار و ۶۳۷ بیمار کووید۱۹ در شبانه روز گذشته گفت: متاسفانه ۲۰۰ تن از بیماران جان خود را از دست دادند.
تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

سردار رحیمی با بیان اینکه روزانه ۲۰ میلیون تردد در پایتخت داریم، گفت: پلیس راهنمایی و رانندگی نیازمند حمایت همه جانبه است.