کد خبر: ۱۱۴۱۹۱
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۴
شهردار مشهد در بازدید از پروژه های عمرانی تاکید کرد
شهردار مشهد، بر اجرای پروژه های عمرانی طبق زمان بندی انجام شده همراه با در نظرگرفتن کیفیت کار تاکید کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمد رضا کلائی در بازدید از تعدادی از پروژه های عمرانی در حال اجرای مدیریت شهری که با حضور رئیس شورای شهر، جمعی از اعضای شورا به همراه معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد برگزار شد، اظهار کرد: رعایت زمانبندی درنظر گرفته شده برای هر پروژه همراه با توجه به حفظ کیفیت کار یکی از تاکیدات ما است.
وی در خصوص پروژه احداث تقاطع چند سطحی آزادگان با تقدیر از پیگیری های معاونت عمران، حمل و نقل و ترافیک افزود: تمامی اقداماتی که باید از سوی مدیریت شهری به عنوان کارفرمای پروژه جهت تسریع در اجرای تقاطع چند سطحی آزادگان صورت می گرفته، انجام شده است. بنابراین ایجاد تاخیر در روند اجرای پروژه را نمی پذیریم و بر آماده بهره برداری شدن حداقل سه سطح آن تا 22 بهمن تاکید داریم.
شهردار مشهد دربازدید از پروژه احداث 75 متری رضوی نیز با اشاره به مخاطرات و تصادفات متعدد این محور، بیان کرد: بهره برداری از 75 متری رضوی تاثیر بسیار زیادی بر کاهش تصادفات و ایجاد ایمنی در این محور خواهد داشت، بنابراین امیدوارم با سرعت بخشیدن به کار، عید غدیر شاهد افتتاح آن باشیم.
در ادامه شهردار مشهد به همراه رئیس شورایث اسلامی شهر مشهد و جمعی از اعضای شورا، از پروژه های در حال اجرای تقاطع غیر همسطح مصلی، ابوطالب، بازگشایی مسیر کوشش به خلج، دوربرگردان زیر گذر شهید برونسی و پارکینگ پایانه بزرگ آزادی بازدید و از نزدیک در جریان روند عملیات اجرایی این پروژه ها قرارگرفتند.
گفتنی است که درحاشیه این بازدید رئیس و اعضای شورای شهر مشهد با حضور درتوقف گاه شهید صنمی سازمان اتوبوسرانی شهرداری مشهد از بالغ بر 100 دستگاه مینی بوس جدید که به زودی به ناوگان اتوبوسرانی اضافه خواهد شد، بازدید کردند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
درخواست شهردار تهران از عنایت آزغ برای پیوستنش به خانواده ایثارگران آتش نشان

درخواست شهردار تهران از عنایت آزغ برای پیوستنش به خانواده ایثارگران آتش نشان

محمدی نوشت: پیروز حناچی از عنایت آزغ خواست که به خانواده بزرگ ایثارگران آتش نشان بپیوندد.
آنچه از عید فطر نمی دانیم!

آنچه از عید فطر نمی دانیم!

واژه عید، در اصل از فعل عاد (عود) یعود اشتقاق یافته است و معانى مختلفى براى آن ذکر کرده‌‏اند.