کد خبر: ۱۱۴۱۶۸
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۴
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل خبر داد
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل از ۴۷ مورد بستری جدید به ‌دلیل ابتلا به ویروس کرونا طی ۲۴ ساعت گذشته در استان اردبیل خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمدرضا رضایی‌بنا در گفتگو با خبرنگاران عنوان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته ۴۷ مورد بستری جدید به علت ابتلاء به ویروس کرونا در استان اردبیل گزارش شده است.

وی افزود: از این تعداد ۳۱ نفر در اردبیل، ۷ نفر پارس آباد، ۶ نفر مشگین شهر، یک نفر گرمی و ۲ نفر در خلخال جزو موارد گزارش شده طی ۲۴ ساعت گذشته است.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با اشاره به این‌که تعداد کل بستری‌های مبتلا به کرونا در استان اردبیل ۲۱۳ نفر است، افزود: از این تعداد ۴۲ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه (ICU) بستری هستند و ۱۷ مورد ترخیص و عدم فوتی طی ۲۴ ساعت گذشته در مراکز درمانی استان ثبت شده است.

رضایی بنا گفت: آمار ابتلاء و موارد بستری در استان به طور شدید در حال افزایش است و این روند در صورت ادامه داشتن منجر به بازگشت استان به وضعیت قرمز و اعمال محدودیت‌های شدید خواهد شد.

وی بیان کرد: توصیه می‌شود مردم هنگام مراجعه به نانوایی‌ها و اصناف رعایت فاصله دو متری را مد نظر قرار دهند و حتماً از ماسک استفاده کنند چرا که اماکن پرتجمع محل جولان این بیماری است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
جان باختگان کرونا به 200 تن رسید / 20 استان در شرایط هشدار

جان باختگان کرونا به 200 تن رسید / 20 استان در شرایط هشدار

سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به شناسایی ۲هزار و ۶۳۷ بیمار کووید۱۹ در شبانه روز گذشته گفت: متاسفانه ۲۰۰ تن از بیماران جان خود را از دست دادند.
تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

سردار رحیمی با بیان اینکه روزانه ۲۰ میلیون تردد در پایتخت داریم، گفت: پلیس راهنمایی و رانندگی نیازمند حمایت همه جانبه است.