کد خبر: ۱۱۴۱۶۵
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۴
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: تعداد جانباختگان کرونا در استان بوشهر به ۱۲۷ نفر رسید.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سعید کشمیری در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: کرونا وضعیت خوبی در استان بوشهر ندارد و تنها راه کاهش ابتلاء و پیشگیری از بروز این بیماری همراهی مردم و رعایت مسائل بهداشتی است.

وی برگزاری مراسم و دورهمی را یکی از دلایل عمده شیوع کرونا در استان دانست و خاطرنشان کرد: همه باید ضمن استفاده از ماسک، از حضور در مراسم و برنامه‌ها پرهیز و خودداری کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اشاره به بستری شدن ۶۷ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان طی شبانه‌روز گذشته بیان کرد: تعداد بیماران بستری در بخش‌های کرونایی استان بوشهر به ۳۴۵ نفر رسیده است.

وی همچنین از ترخیص ۱۸۲ نفر از مبتلایان طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و بیان کرد: اکنون ۱۸۲ مورد مثبت قطعی در بیمارستان‌های استان بستری هستند که ۵۱ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه هستند و ۲۸ نفر با کمک دستگاه تنفس می‌کنند.

کشمیری ادامه داد: طی ۲۴ ساعت اخیر هشت نفر دیگر از مبتلایان کرونا در استان بوشهر جان خود را از دست داده‌اند و مجموع جانباختگان کرونا در استان بوشهر به ۱۲۷ نفر رسیده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
جان باختگان کرونا به 200 تن رسید / 20 استان در شرایط هشدار

جان باختگان کرونا به 200 تن رسید / 20 استان در شرایط هشدار

سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به شناسایی ۲هزار و ۶۳۷ بیمار کووید۱۹ در شبانه روز گذشته گفت: متاسفانه ۲۰۰ تن از بیماران جان خود را از دست دادند.
تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

سردار رحیمی با بیان اینکه روزانه ۲۰ میلیون تردد در پایتخت داریم، گفت: پلیس راهنمایی و رانندگی نیازمند حمایت همه جانبه است.