کد خبر: ۱۱۴۱۵۰
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۵
مدیرکل راهداری مازندران:
مدیرکل راهداری مازندران گفت: در سال جاری به ۷۸ فقره تخلف رانندگان حمل و نقل جاده ای در استان رسیدگی و احکام آن صادر شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، عباسعلی نجفی اظهار داشت: به منظور کنترل و نظارت بر عملکرد رانندگان و شرکت‌های حمل ونقل جاده‌ای برون شهری و اجرای دقیق قوانین ومقررات مربوطه، در جلسات کمیسیون‌های مواد ۱۱ و ۱۲ استان مازندران در سه ماهه سال جاری به ۲۳ موردپرونده تخلفات شرکت‌ها و مؤسسات حمل و نقلی و همچنین ۵۵ مورد پرونده تخلف رانندگان حمل و نقل جاده‌ای در سطح استان مازندران رسیدگی و احکام آنها صادر شد.

وی با بیان اینکه طی این مدت دو جلسه کمیسیون ماده ۱۲ برگزار و منجر به صدور ۲۳ رای برای شرکت‌های حمل و نقلی شد، افزود: همچنین در این مدت چهار جلسه کمیسیون ماده ۱۱ برگزار و پرونده ۵۵ راننده بررسی و احکام لازم صادر شده که در این میان ۴۰ مورد مربوط به تخلفات رانندگان بخش باری و ۱۵ مورد مربوط به تخلفات رانندگان بخش مسافری بوده است.

نجفی یادآور شد: به دلیل بیماری کرونا برگزاری برخی جلسات کمیسیون ماده ۱۱ به صورت غیر حضوری برگزار شده است وعمده تخلفات شرکت‌های حمل و نقل و رانندگان حمل و نقل برون شهری شامل صدور بارنامه بدون اطلاع راننده، سوءاستفاده از کارت هوشمند، عدم پرداخت کرایه حمل، عدم درج کد رهگیری بارنامه، جابجایی بار بدون بارنامه، عدم رعایت مقررات حمل بارنامه‌های عادی و ترافیکی در جاده‌های استان، عدم ارائه خدمات مطلوب در حین سفر بوده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

سردار رحیمی با بیان اینکه روزانه ۲۰ میلیون تردد در پایتخت داریم، گفت: پلیس راهنمایی و رانندگی نیازمند حمایت همه جانبه است.
درخواست شهردار تهران از عنایت آزغ برای پیوستنش به خانواده ایثارگران آتش نشان

درخواست شهردار تهران از عنایت آزغ برای پیوستنش به خانواده ایثارگران آتش نشان

محمدی نوشت: پیروز حناچی از عنایت آزغ خواست که به خانواده بزرگ ایثارگران آتش نشان بپیوندد.