کد خبر: ۱۱۴۰۳۷
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۸
توسط خیریه آبشارعاطفه ها
رزمایش اهدای هزار سری جهیزیه توسط قرارگاه محرومیت زدایی خیریه آبشار عاطفه ها در سراسر کشور برگزار شد.
1000 سری جهیزیه توسط خیرین تهرانی در سراسر کشور توزیع شد 


به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،فاطمه چوپانی ،رئیس قرارگاه محرومیت زدایی بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه ها ، گفت بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه ها که از سال ۱۳۸۰ در مشهد مقدس شکل گرفت بنا دارد با فقر زدایی و محرومیت زدایی در استان‌های محروم نسبت به استحکام بنیاد خانواده اقدام کند ،لذا اعتماد سازی خیرین را برای  کمک به ازدواج جوانان در دستور کار قرار داد .

و ی خاطرنشان کرد :نیکوکاران سالیانه هزار سری جهیزیه کامل را در سه گام در سراسر کشور به محرومان استان‌های محروم اهدا می کنند.

 چوپانی ادامه داد: با توجه به ارادت نیکوکاران این خیریه به سلطان خراسانی امام رضا علیه السلام هر ساله در طول در میلاد این امام همام نیکوکاران در سراسر کشور ۶۰۰ شعبه آبشار عاطفه ها ۵۰۰۰ سری جهیزیه کامل  به نوعروسان  تحت پوشش این خیریه اهدا می‌کنند.


رییس قرارگاه محرومیت زدایی بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه ها در این مراسم گفت: جهیزیه های إرسالی شامل یخچال، گاز، فرش، پتو، اتو و سایر ملزومات ابتدایی شروع زندگی می باشد.

1000 سری جهیزیه توسط خیرین تهرانی در سراسر کشور توزیع شد

 چوپانی با بیان اینکه ارزش تقریبی هر جهیزیه در حدود پنج تا هشت میلیون تومان  است، اظهار داشت:   منابع تامین تمام اقلام اهدا شده مردم و خیرین سراسر کشور به ویژه استان تهران  هستند.

 وی خاطر نشان کرد: در سال جاری نیز قرارگاه محرومیت زدایی تهران توسط نیکوکاران توانست هزار سری جهیزیه برای استان‌های سیستان و بلوچستان، کهکیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری کرمانشاه و سایر استان‌ها ارسال کند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای  دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

تولید دانش بنیان چراغ راه شرکت‌های صنعتی/ ضرورت رفع محدودیت برای دانش بنیان‌ها/ خودروسازان از چرخه دولتی خارج شوند

رئیس انجمن علمی اقتصاد شهری ایران ضمن اشاره به تولید دانش بنیان به عنوان سه کلمه راهبردی، رفع محدودیت شرکت‌های دانش بنیان را ضروری دانست و خواستار خروج خودروسازان از چرخه دولتی شد.
ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

ضرورت حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور/ سه جزء اصلی شعار سال چیست؟

نماینده مجلس ضمن اشاره به سه جزء اصلی شعار سال حضور شرکت‌های دانش بنیان در طرح‌های کلان کشور را ضروری خواند.