کد خبر: ۱۱۳۹۶۷
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۸
در جلسه ای که با حضور مهندس صفا صبوری دیلمی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران و دکتر سعد الله نصیری قیدار رئیس دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد، تشکیل یک کارگروه مشترک با هدف توسعه همکاری ها مورد تاکید قرار گرفت.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،در این نشست که جمعی از مدیران ارشد معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران و دانشگاه شهید بهشتی نیز حضور داشتند، ضمن تاکید بر لزوم فراهم ساختن بستر همکاری نزدیک مراکز علمی و پژوهشی با معاونت فنی و عمرانی به عنوان یکی از بازوهای اجرایی مدیریت شهری، درباره راهبردهای عملیاتی ساختن این همکاری بحث و تبادل نظر شد.

مهندس صفا صبوری دیلمی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران ضمن ارائه گزارشی از آخرین تحولات عمرانی شهر تهران در زمینه تکمیل پروژه های نیمه تمام عمرانی و تولید آسفالت و بهسازی معابر، از مشارکت شرکت های دانش بنیان در پروژه های عمرانی پایتخت خبر داد و تلاش برای بهره گیری از فناوری های نوین را از مهمترین رویکردهای دوره فعلی مدیریت شهری دانست.

وی با نام بردن از طرح هایی همچون طرح احداث مسیرهای دوچرخه و بهسازی معابر پیاده رو به عنوان اقداماتی در جهت بهبود کیفیت زندگی در شهر تهران، ارتقای کیفیت تولیدات و فرآیندها را یکی از نتایج عینی ارتباط موثر دانشگاه و صنعت دانست و خاطرنشان ساخت: معاونت فنی و عمرانی از طرح های علمی- پژوهشی که با هدف ارتقای کیفی پروژه ها و جلوگیری از هدررفتن منابع تعریف شوند، استقبال می کند.

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران با تاکید بر اینکه مراکز دانشگاهی می بایست اقدامات اجرایی را از نزدیک رصد و راهکاریی را برای رفع مشکلات احصا شده مطرح کنند، گفت: پیشنهاد مشخص معاونت فنی و عمرانی در این زمینه شامل تشکیل کارگروهی مشترک با هدف بررسی ظرفیت های همکاری است.

دکتر نصیری قیدار رئیس دانشگاه شهید بهشتی نیز طی سخنانی در این نشست، با بیان آنکه همکاری نزدیک دانشگاه شهید بهشتی و معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران نفع متقابلی برای این نهادها خواهد داشت از آمادگی این دانشگاه برای کمک به رفع مشکل ترافیک بزرگراه طبقاتی صدر و نیز فیلتراسیون گازهای خروجی واحدهای دیزلی خبر داد و گفت: این موضوعات می توانند مقدمه همکاری های بیشتر درباره سایر مشکلات و نیازهای زندگی شهری باشند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

سردار رحیمی با بیان اینکه روزانه ۲۰ میلیون تردد در پایتخت داریم، گفت: پلیس راهنمایی و رانندگی نیازمند حمایت همه جانبه است.
درخواست شهردار تهران از عنایت آزغ برای پیوستنش به خانواده ایثارگران آتش نشان

درخواست شهردار تهران از عنایت آزغ برای پیوستنش به خانواده ایثارگران آتش نشان

محمدی نوشت: پیروز حناچی از عنایت آزغ خواست که به خانواده بزرگ ایثارگران آتش نشان بپیوندد.