کد خبر: ۱۱۳۹۵۰
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۰
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان:
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: یک باند حرفه‌ای قاچاق در شهرستان سراوان منهدم و دو تن و ۲۴۶ کیلوگرم مواد مخدر از این قاچاقچیان کشف شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سردار محمد قنبری اظهار داشت: مأموران انتظامی شهرستان سراوان با پشتیبانی پلیس مبارزه با مواد مخدر سیستان و بلوچستان با یک سری کار گسترده اطلاعاتی یک باند بزرگ قاچاق مواد افیونی که به صورت مسلحانه با استفاده از خودروهای تیزرو قصد جابه جایی محموله سنگین مواد مخدر، از مناطق مرزی به عمق کشور را داشتند شناسایی کردند.

وی افزود: تیم‌های عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر سراوان با همکاری تیم‌هایی از یگان تکاوری با رصد مداوم تحرکات اعضای این باند مسلح، سرانجام ظهر روز گذشته قاچاقچیان را که در حال جابه جایی محموله سنگین مواد مخدر با ۲ دستگاه وانت تویوتا در یکی از محورهای کوهستانی شهرستان سراوان بودند شناسایی کرده و به صورت نامحسوس زیرنظر قرار دادند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان ادامه داد: سوداگران مرگ به محض ورود به منطقه کمین با عوامل انتظامی درگیر و با آتش پر حجم تکاوران پلیس ضمن رها کردن خودروها به سمت ارتفاعات منطقه متواری شدند.

وی بیان کرد: در این عملیات که بیش از چهار ساعت به طول انجامید ضمن توقیف ۲ دستگاه وانت تویوتا، ۲ تن و ۲۲ کیلو و ۷۰۰ گرم تریاک، ۲۲۳ کیلو و ۴۳۵ گرم حشیش به همراه چهار قبضه کلت کمری و مقادیری مهمات مربوطه کشف شد.

سردار قنبری با اشاره به ادامه تحقیقات برای دستگیری اعضای این باند تصریح کرد: نیروی انتظامی با حضور فعال در گلوگاه‌ها و ورودی‌ها قاطعانه با قاچاقچیان مواد مخدر مبارزه می‌کند و این حضور ایثارگرانه و هوشیارانه عرصه را بر سوداگران مرگ تنگ کرده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
جان باختگان کرونا به 200 تن رسید / 20 استان در شرایط هشدار

جان باختگان کرونا به 200 تن رسید / 20 استان در شرایط هشدار

سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به شناسایی ۲هزار و ۶۳۷ بیمار کووید۱۹ در شبانه روز گذشته گفت: متاسفانه ۲۰۰ تن از بیماران جان خود را از دست دادند.
تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

سردار رحیمی با بیان اینکه روزانه ۲۰ میلیون تردد در پایتخت داریم، گفت: پلیس راهنمایی و رانندگی نیازمند حمایت همه جانبه است.