کد خبر: ۱۱۳۹۴۸
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۳۹۹ - ۲۰:۰۰
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان قم:
مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب قم با بیان اینکه پس از اجرای شبکه دفع فاضلاب شهری، مشترکین باید هزینه‌ را یکجا پرداخت کنند، اظهار داشت: با این وجود شرکت آب و فاضلاب حق انشعاب را قسط بندی کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علی جان صادق پور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم با حضور در سامانه ۱۲۲ آبفای قم، به صورت تلفنی به مسائل و مشکلات برخی از مشترکان پاسخ داد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان قم با بیان اینکه پس از اجرای شبکه دفع فاضلاب شهری در هر منطقه‌ای، مشترکین باید هزینه‌های حق انشعاب آن را یکجا پرداخت کنند، اظهار داشت: با این وجود شرکت آب و فاضلاب قم جهت رفاه حال مردم، حق انشعاب را قسط‌بندی کرده است.

وی همچنین در پاسخ به سؤال یکی از شهروندان در خصوص توسعه شبکه آب شیرین شهر یادآور شد: قم تنها شهری است که در بسیاری از مناطق دارای ۲ شبکه آب است اما به دلیل رسیدن آب شیرین سر شاخه‌های دز به قم، مشتری آب شیرین کم شده و پیمانکار دیگر رغبتی به توسعه شبکه آب شیرین ندارد.

صادق پور با اشاره به در دست احداث بودن تصفیه‌خانه آب شماره ۲ شهر قم گفت: با وارد شدن این تصفیه‌خانه در مدار بهره‌برداری آب تمام مناطق شهر شیرین می‌شود و دیگری نیازی به شبکه آب شیرین نخواهد بود.
برچسب ها: شهرفردا ، قم ، اب و فاضلاب
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

سردار رحیمی با بیان اینکه روزانه ۲۰ میلیون تردد در پایتخت داریم، گفت: پلیس راهنمایی و رانندگی نیازمند حمایت همه جانبه است.
درخواست شهردار تهران از عنایت آزغ برای پیوستنش به خانواده ایثارگران آتش نشان

درخواست شهردار تهران از عنایت آزغ برای پیوستنش به خانواده ایثارگران آتش نشان

محمدی نوشت: پیروز حناچی از عنایت آزغ خواست که به خانواده بزرگ ایثارگران آتش نشان بپیوندد.