کد خبر: ۱۱۳۹۴۷
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۰
شهردار سنندج:
شهردار سنندج از افزایش ۳۲ هکتاری مساحت بهشت محمدی سنندج خبر داد و گفت: با افزایش مساحت این مجموعه، ظرفیت جدیدی در این بخش ایجاد شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حشمت الله صیدی در جریان دیدار شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر سنندج با نماینده ولی فقیه در کردستان، اظهار کرد: در سایه تعامل و همکاری بسیار خوب سپاه بیت‌المقدس کردستان ۳۲ هکتار زمین به مساحت بهشت محمدی شهر سنندج اضافه شده است.

وی با اشاره به وضعیت نگران کننده آرامستان بهشت محمدی سنندج در سنوات گذشته، افزود: متاسفانه در گذشته به ناچار اموات در بین سایر دفن شدگان خاک‌سپاری می‌شد که کار بسیار سخت و طاقت‌فرسایی هم برای پرسنل و حتی موجب نارضایتی مردم می‌شد.

شهردار سنندج بیان کرد: با تعامل و همکاری بسیار خوبی که صورت گرفت و با همراهی و حسن نیت مجموعه سپاه بیت‌المقدس توانستیم حدود ۳۲ هکتار زمین را به این فضا اضافه کنیم و در شرایطی که الان با اموات کرونایی مواجه هستیم اگر این فضا وجود نداشت با مشکل دفن اموات مواجه بودیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن اشاره به فعالیت‌های مختلف شهرداری سنندج در بخش‌های عمرانی و توسعه فضای شهری، گفت: خوشبختانه در سایه تعامل و همکاری با اعضای شورای اسلامی شهرستان داشت هم اکنون چندین پروژه عمرانی در راستای تقویت زیرساخت‌های شهری در شهر سنندج آغاز شده است.

صیدی به شماری از پروژه‌های افتتاح شده اشاره کرد و افزود: کمربندی آبیدر، مسیر دوچرخه‌سواری و بلوار ۳۶ متری دگایران از پروژه‌های تأثیرگذار و قابل توجهی است که در این دوره افتتاح شده است.

وی به فعالیت‌های صورت گرفته در راستای افزایش اعتبارات و بودجه شهرداری سنندج در سال گذشته اشاره کرد و یادآور شد: خوشبختانه در سایه تلاش‌های صورت گرفته و با پیگیری‌های همه مسئولان استان بخش زیادی از مطالبات شهرداری از ادارات و سازمان‌های دولتی دریافت شد.

شهرداری سنندج یکی دیگر از اولویت‌های شهرداری را توسعه فضای سبز در این شهر عنوان کرد و افزود: توسعه فضای سبز از دیگر برنامه‌های اولویت‌دار شهرداری سنندج است که طی این یکی دو سال شاهد ارتقای ۱.۵ متری فضای سبز در شهر هستیم.

شهردار سنندج اضافه کرد: با احداث پارک بزرگی در قسمت جنوبی شهر در پشت هتل شادی در ۲۰ هکتار شروع شده و سایر فضاهای سبز و پارک‌های کوچک و بزرگ امیدواریم به حد استاندارد در بهره‌مندی از فضای سبز دست پیدا کنیم.

وی از آمادگی شهرداری سنندج برای جذب سرمایه‌گذاری و حمایت از سرمایه‌گذاران در حوزه فضای این شهر خبر داد و عنوان کرد: هم اکنون چندین طرح و پروژه سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در شهر سنندج آغاز شده شهرداری این آمادگی را دارد تا از تمامی ظرفیت‌های در اختیار خود برای حمایت از افراد سرمایه گذار استفاده کند.
برچسب ها: شهرفردا ، کردستان ، شهردار
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر: