کد خبر: ۱۱۳۹۲۰
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۷
پس از جلسه سازمان لیگ با مسئولان فدراسیون جودو، تکلیف تیم های برتر رقابتهای لیگ ۹۸ مشخص شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، نشست آرش میراسماعیلی، رئیس فدراسیون امروز با حضور مسئولان سازمان لیگ در دفتر فدراسیون جودو برگزار شد و مهمترین خروجی این جلسه، تصمیم گیری درخصوص رقابتهای سوپرلیگ و لیگ امید تا المپیک جودو بود.

براین اساس، با توجه به ادامه روند شیوع ویروس کرونا در کشور و با هدف حفظ سلامتی ورزشکاران و مربیان و اینکه هنوز از سوی وزارت بهداشت هیچ تصمیمی برای آغاز به فعالیت دوباره رشته‌های ورزشی مثل جودو و یا کشتی گرفته نشده است تصمیم به پایان لیگ و اعلام رده بندی تیم‌ها گرفته شد.

طبق آخرین جدول رده بندی و تا مقطعی که رقابت‌های سوپر لیگ در سال ۹۸ انجام شد، تیم‌های اول تا سوم و یک تیم به عنوان تیم اخلاق مشخص شدند. همچنین در لیگ امید (جودو تا المپیک) که تیم‌های شرکت کننده در دو گروه با یکدیگر به رقابت می‌پرداختند، مقرر شد که از هر گروه الف و ب تیم‌های اول تا سوم مشترک، به عنوان تیم‌های سکونشین معرفی شوند.‌

رده بندی تیم‌ها:

پاس خراسان رضوی به مقام قهرمانی رقابت‌های سوپرلیگ جودو دست یافت، تیم خوشگوار دیگر نماینده خراسان رضوی و رعد پدافند هوایی قم به دلیل داشتن امتیازات یکسان به صورت مشترک نایب قهرمان شدند و نفت مسجد سلیمان روی سکوی سومی جای گرفت. همچنین نیروی زمینی ارتش، کاپ اخلاق این دوره از رقابت‌ها را بالای سر خواهد برد.

در لیگ جودو امید تا المپیک هم در گروه (آ) تیم تختی آموزش و پرورش کرج موفق شد عنوان قهرمانی را از آن خود کند، تیم خانه جودو ملک بر روی سکوی نایب قهرمانی ایستاد، تیم‌های جودو محلات شهر یزد و شهدای ششم بهمن آمل سوم مشترک شدند. در گروه (ب) تیم نوبافت شادیلون خراسان رضوی به عنوان قهرمانی دست یافت، هیئت جودو اراک نایب قهرمان شد و تیم‌های شهرداری کرج و هیئت جودو سیدآباد به صورت مشترک به مقام سوم رسیدند. تیم‌های هیئت جودو چناران و شهید انور شهرری، تیم‌های اخلاق لیگ امید تا المپیک هستند.

مربی نمونه سوپرلیگ، آقای آهنی و مربی نمونه لیگ امید تا المپیک، امیر قاسمی نژاد و بهنام رشوند. همچنین داور برتر و تکنیکی‌ترین بازیکنان لیگ در مراسم اختتامیه معرفی خواهند شد.

قرار است نهم مرداد ماه با برگزاری مراسمی با اصول پروتکل‌های بهداشتی به کلیه تیم‌های برتر مدال، جام و احکام قهرمانی اعطا گردد.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
از توهم دنیای مجازی تا فرهنگ سازی کتاب و کتابخوانی

از توهم دنیای مجازی تا فرهنگ سازی کتاب و کتابخوانی

امام علی علیه السلام:کسی که با کتاب ها تسلی و آرامش یابد، هرگز آرامش خود را از دست نخواهد داد.
مغفول ماندن شغل کشاورزی برای جوانان!/ میانگین سن کشاورزی به ۵۳ سال رسید

مغفول ماندن شغل کشاورزی برای جوانان!/ میانگین سن کشاورزی به ۵۳ سال رسید

عضو انجمن علمی اقتصاد شهری ایران گفت: یکی از فاکتورهای مهم در امنیت غذایی، تولیدات بخش کشاورزی است. اقتصاد غیر نفتی به شدت به آن وابسته است.بخشی که ریسک در آن خصوصاً در ایران بسیار بالا است. همچنین کاهش و یا عدم تولید حتی قسمت هایی از آن می تواند صدمات شدیدی به امنیت غدایی کشور وارد کند.
آخرین اخبار