کد خبر: ۱۱۳۹۰۳
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۶
معاون نظارت شورای شهر تهران از برگزاری جلسه هم اندیشی با شهردار تهران در مورد حادثه کلینیک سینا در ظهر امروز (شنبه) خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،افشین حبیب زاده در پی وقوع حادثه حریق در کلینیک سینا در خیابان شریعتی و مرگ حدود 19 نفر، شورای شهر  اقدام به برگزاری جلسه ای با حضور شهردار تهران، مدیرعامل سازمان اتش نشانی و... می کند.

وی با اشاره به اخطارهای شهرداری به این مجموعه گفت: طبق بررسی های اولیه در چند سال اخیر از سوی سازمان آتشنشانی در خصوص لزوم رعایت موارد ایمنی به این مرکز اخطارهای لازم داده شده بود که با بی تفاوتی نسبت به اخطارها، این حادثه تلخ به وقوع پیوست.

معاون نظارت شورای شهر با بیان اینکه جمعی از اعضای شورای شهر در نامه ای به ریاست شورا، خواهان تغییر دستور جلسه فردای صحن علنی به مسئله حریق کیلینیک سینا شدند اما با اینحال جلسه امروز را نیز برگزار خواهیم کرد، افزود: در جلسه ظهر امروز که به میزبانی شورای شهر برگزار می شود، شهردار تهران گزارشی از اقدامات انجام شده ارائه خواهد کرد و به سوالات اعضای شورای شهر پاسخ خواهد داد.

ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
جان باختگان کرونا به 200 تن رسید / 20 استان در شرایط هشدار

جان باختگان کرونا به 200 تن رسید / 20 استان در شرایط هشدار

سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به شناسایی ۲هزار و ۶۳۷ بیمار کووید۱۹ در شبانه روز گذشته گفت: متاسفانه ۲۰۰ تن از بیماران جان خود را از دست دادند.
تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

سردار رحیمی با بیان اینکه روزانه ۲۰ میلیون تردد در پایتخت داریم، گفت: پلیس راهنمایی و رانندگی نیازمند حمایت همه جانبه است.