کد خبر: ۱۱۳۸۹۵
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۲
هفته «نکوداشت شهرداری و دهیاری‌ها» طی روزهای ۱۴ تا ۲۰ تیر ماه از سوی دست اندرکاران مدیریت شهری و روستایی در شهرها و روستاهای کشور برگزار می‌شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،براساس شیوه نامه ابلاغی رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور در این خصوص اهداف عمده برگزاری هفته نکوداشت شهرداری و دهیاری عبارت است از تقویت جایگاه شهرداری‌ها و دهیاری‌ها به عنوان مدیریت‌های محلی در سطح کشور، ارائه دستاوردهای متنوع شهرداری‌ها و دهیاری‌ها در حوزه‌های مختلف فعالیت و انعکاس فعالیت‌ها و خدمات شهرداری‌ها و دهیاری‌ها به سایر دستگاه‌ها و شهروندان و جلب توجه برنامه‌ریزان و سیاست‌گذاران حوزه مدیریت شهری و روستایی به چالش‌ها و فرصت‌های فراروی شهرداری و دهیاری.

از جمله برنامه هایی که طی این هفته برگزار می شود می توان به معرفی و ارائه اقدامات، دستاوردها و توانمندی‌های مدیریت شهری و روستایی، تقدیر از اقدامات و فعالیت‌های ارزنده شهرداری‌ها و دهیاری‌ها در زمینه جهش تولید، ارائه و معرفی اقدامات مؤثر شهرداری ها و دهیاری‌ها، برگزاری همایش بصورت ویدیو کنفرانس و یا مجازی‌ با حضور شهرداران و دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی منتخب شهر و روستا در سطح استان و شهرستان اشاره نمود.

عناوین روزهای هفته شهرداری و دهیاری سال ۹۹ به شرح زیر است:

۱۴ تیرماه : روز شهرداری و دهیاری؛ جهش تولید و اقتصاد مقاومتی

۱۵ تیرماه :  روز شهرداری و دهیاری؛ صیانت از حقوق شهروندی، اعتلای سرمایه اجتماعی و قانون‌مداری

۱۶ تیرماه :  روز شهرداری و دهیاری؛ سکونتگاه زیست‌پذیر و ارتقای کیفیت زندگی

۱۷ تیرماه : روز  شهرداری و دهیاری؛ آموزش، توانمند سازی و فناوری‌های نوین

۱۸  تیرماه : روز شهرداری و دهیاری؛ ایثار، همگرایی و عملکرد جهادی

۱۹ تیرماه : روز شهرداری و دهیاری؛ صیانت از هویت، کالبد، دانش بومی و میراث شهر و روستا

۲۰ تیرماه : روز شهرداری و دهیاری؛ پویشی به سوی گام دوم انقلاب

انتهای پیام
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
جان باختگان کرونا به 200 تن رسید / 20 استان در شرایط هشدار

جان باختگان کرونا به 200 تن رسید / 20 استان در شرایط هشدار

سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به شناسایی ۲هزار و ۶۳۷ بیمار کووید۱۹ در شبانه روز گذشته گفت: متاسفانه ۲۰۰ تن از بیماران جان خود را از دست دادند.
تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

سردار رحیمی با بیان اینکه روزانه ۲۰ میلیون تردد در پایتخت داریم، گفت: پلیس راهنمایی و رانندگی نیازمند حمایت همه جانبه است.