کد خبر: ۱۱۳۸۷۶
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۰
معاون فرهنگی شهردار کرج خبر داد
معاون فرهنگی و رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کرج از راه اندازی ۱۰ خانه سلامت و هلال خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علیرضا رحیمی با اشاره به اینکه خانه های سلامت و هلال از ظرفیت بالایی برای هم افزایی در حوزه اجتماعی و محرومیت زدایی برخوردار هستند، گفت: با توجه به پیگیری های شهردار، سازمان فرهنگی و مساعدت اعضای شورای شهر لایحه راه اندازی خانه های سلامت و هلال در مراکز فرهنگی مصوب شد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر چهار خانه هلال تجهیز و آماده بهره برداری است، گفت: با استقرار گروه های داوطلب  هلال احمر و بهزیستی در این خانه ها به شهروندان آموزش های همگانی، مردمی، امدادی و غیره ارائه خواهد شد.

به گفته رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری خانه های سلامت در آینده ای نزدیک در مناطق کم برخوردار شهر تجهیز و راه اندازی خواهند شد.

رحیمی با اشاره به اینکه مهمترین موضوع در زمان بحران رسیدن به موقع در محل حادثه است، گفت: با ایجاد خانه سلامت و هلال برنامه ریزی شده تیم های عملیاتی در داخل مناطق به صورت شبکه ای استقرار یابند تا در زمان بحران با صرف کم ترین زمان به محل حادثه برسند.
برچسب ها: شهرفردا ، البرز ، شهرداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
جان باختگان کرونا به 200 تن رسید / 20 استان در شرایط هشدار

جان باختگان کرونا به 200 تن رسید / 20 استان در شرایط هشدار

سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به شناسایی ۲هزار و ۶۳۷ بیمار کووید۱۹ در شبانه روز گذشته گفت: متاسفانه ۲۰۰ تن از بیماران جان خود را از دست دادند.
تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

سردار رحیمی با بیان اینکه روزانه ۲۰ میلیون تردد در پایتخت داریم، گفت: پلیس راهنمایی و رانندگی نیازمند حمایت همه جانبه است.