کد خبر: ۱۱۳۸۷۲
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۴
سرپرست سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز تاکید کرد
سرپرست سازمان آتش‌نشانی شهرداری تبریز با اشاره به ضرورت اجرا و حفظ ایمنی بیمارستان‌های این شهر گفت: بیمارستان‌ها با توجه به شرایط خاص خود نیازمند اجرای طرح ایمنی مناسب هستند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علیرضا زبردست در گفت و گو با خبرنگاران با بیان اینکه این طرح ایمنی در سال‌های قبل توسط سازمان آتش نشانی به بیمارستان‌های تبریز ارائه شده است، افزود: علاوه بر ارائه این طرح، آموزش‌های ایمنی مختلفی متناسب با کادر بیمارستان‌های سطح شهر از سوی سازمان آتش نشانی تبریز ارائه شده است.

وی اظهار داشت: آموزش عمومی تئوری - عملی ایمنی و آتش نشانی با محوریت شناسایی عوامل خطرآفرین در محیط کار و اطفا سریع آتش سوزی در مراحل اولیه، آشنایی با انواع مختلف آتش سوزی، نحوه مقابله با آتش و آشنایی با انواع مختلف خاموش کننده ها از جمله طرح‌های آموزشی ارائه شده به کادر بیمارستان‌ها است.

سرپرست سازمان آتش نشانی تبریز گفت: برای بیمارستان‌های جدید طرح ایمنی همزمان با مرحله ساخت و ساز ارائه می‌شود و برای بیمارستان‌های قدیمی نیز سازمان آتش نشانی با مراجعه به آنها و بررسی بیمارستان، طرح‌های ایمنی متناسب ارائه و تذکرات لازم در این خصوص نیز ارائه شده است.

زبردست، با بیان اینکه این سازمان آماده ارائه هرگونه دستورالعمل برای اجرای طرح‌های ایمنی در تمامی مراکز بهداشتی و درمانی است، ادامه داد: مسؤولیت بازبینی و نگهداری سیستم ایمنی ساختمان‌ها نیز بر عهده مالک بوده و دستورالعمل ایمنی بر اساس اصول و مبحث ۵ و ۲۲ مقررات ملی ساختمان ارائه شده است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
جان باختگان کرونا به 200 تن رسید / 20 استان در شرایط هشدار

جان باختگان کرونا به 200 تن رسید / 20 استان در شرایط هشدار

سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به شناسایی ۲هزار و ۶۳۷ بیمار کووید۱۹ در شبانه روز گذشته گفت: متاسفانه ۲۰۰ تن از بیماران جان خود را از دست دادند.
تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

سردار رحیمی با بیان اینکه روزانه ۲۰ میلیون تردد در پایتخت داریم، گفت: پلیس راهنمایی و رانندگی نیازمند حمایت همه جانبه است.