کد خبر: ۱۱۳۸۷۱
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۵
معاون مالی و پشتیبانی شهردار مشهد از افزایش همکاری های مالی شهرداری مشهد و بانک شهر به منظور تامین نقدینگی مورد نیاز پروژه های عمرانی سطح شهر و توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، رضا خواجه نائینی در این باره اظهار کرد: در جلسه‌ای که با حضور مدیران عالی بانک شهر و شهرداری مشهد برگزار شد بر ادامه روند تعامل و همکاری سازنده این دو مجموعه بزرگ تاکید و حمایت از پروژه‌های عمرانی و خدماتی که توسط مدیریت شهری در حال ارائه به شهروندان و زائران مشهد است در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: استمهال بازپرداخت اقساط پروژه‌های قطار شهری و خرید ناوگان اتوبوسرانی، ارائه تسهیلات ویژه پیمانکاران پروژه‌های بزرگ شهری به صورت LC و تسهیلات جهت طرح‌های حمایتی سازمان بازآفرینی، سامانه عمومی دوچرخه و موتوربرقی از جمله توافقات و تصمیمات اتخاذ شده در این جلسه است.

معاون شهردار مشهد ضمن تقدیر از حسن تعامل بانک شهر با مجموعه مدیریت شهری مشهد، ابراز امیدواری کرد: با ادامه همکاری‌ها در زمینه تأمین نقدینگی و اعتبارات مورد نیاز با بانک‌ها و رشد میزان درآمدهای نقدی و تهاتری، شهرداری مشهد بتواند تا پایان دوره پنجم شورای اسلامی شهر خدمت رسانی به زائران و مجاوران حضرت رضا (ع) را در عرصه‌های عمرانی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی بی وقفه ادامه دهد.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
جان باختگان کرونا به 200 تن رسید / 20 استان در شرایط هشدار

جان باختگان کرونا به 200 تن رسید / 20 استان در شرایط هشدار

سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به شناسایی ۲هزار و ۶۳۷ بیمار کووید۱۹ در شبانه روز گذشته گفت: متاسفانه ۲۰۰ تن از بیماران جان خود را از دست دادند.
تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

سردار رحیمی با بیان اینکه روزانه ۲۰ میلیون تردد در پایتخت داریم، گفت: پلیس راهنمایی و رانندگی نیازمند حمایت همه جانبه است.