کد خبر: ۱۱۳۸۶۷
تاریخ انتشار: ۱۴ تير ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۴
شهردار شیراز با ابراز نگرانی از شیوع گسترده ویروس کرونا در این شهر گفت: تأخیر در تصمیمات، مرگ و میر را برای همشهریان و هم استانی‌های ما به بار می‌آورد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حیدر اسکندرپور اظهار کرد: دولت باید به استاندار اجازه دهد که تصمیمات یکپارچه، قاطع و جامع برای کنترل ویروس کرونا در همه حوزه‌ها گرفته شود.

وی با اشاره به وضعیت نامناسب این کلانشهر از نظر شیوع ویروس کرونا، تصریح کرد: بیمارستان‌ها مملو از بیماران کرونایی است که عمدتاً از اهالی استان‌های جنوبی هستند.

شهردار شیراز با بیان اینکه خواسته شهروندان جلوگیری از ورود مسافران به شیراز است، تاکید کرد: حفظ سلامت شهروندان بر مسائل اقتصادی ترجیح دارد.

اسکندرپور گفت: موفقیت ما در موج اول کرونا به این علت بود که پیش از اعلام رسمی، طرح‌های فاصله گذاری اجتماعی، دورکاری و کنترل تردد حمل و نقل عمومی اجرا شد و همه دستگاه‌ها در کنار یکدیگر اقدامات مؤثری را انجام دادند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
جان باختگان کرونا به 200 تن رسید / 20 استان در شرایط هشدار

جان باختگان کرونا به 200 تن رسید / 20 استان در شرایط هشدار

سخنگوی وزارت بهداشت با اشاره به شناسایی ۲هزار و ۶۳۷ بیمار کووید۱۹ در شبانه روز گذشته گفت: متاسفانه ۲۰۰ تن از بیماران جان خود را از دست دادند.
تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

سردار رحیمی با بیان اینکه روزانه ۲۰ میلیون تردد در پایتخت داریم، گفت: پلیس راهنمایی و رانندگی نیازمند حمایت همه جانبه است.