کد خبر: ۱۱۳۸۳۳
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۰
سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری همدان گفت: همه دست اندرکاران حمل و نقل بار و مسافر در شهر همدان ملزم به رعایت مصداق‌های طرح فاصله گذاری اجتماعی، ضمن احترام به حقوق شهروندی هستند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، رحیم الوندی در این باره اظهار کرد: طرح فاصله گذاری اجتماعی و پیشگیری از ابتلاء به ویروس کرونا موجب محدودیت در استفاده از ظرفیت حداکثری ناوگان حمل و نقل مسافر در بخش حمل مسافر شده که رعایت این طرح برای مدیریت شهری از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

وی با مهم برشمردن حفظ سلامت عمومی تصریح کرد: متولیان سازمانی در معاونت‌های زیر مجموعه با اقدامات پیشگیرانه نظیر ضدعفونی داخلی وسایل نقلیه و نیز رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی، استانداردهای لازم را ارائه می‌کنند اما در ارائه خدمات به مصرف کنندگان و شهروندان لازم است رانندگان تاکسی و اتوبوس‌های شهری، کرامت انسانی و حقوق شهروندی مربوط به شهروندان همدانی و مسافران را رعایت کنند.

سرپرست سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری همدان تصریح کرد: انتظار شهروندان از شهرداری به حق است و همه برای رعایت اصول مراقبت از حقوق شهروندی وظیفه مند هستیم.

وی اضافه کرد: هوشمند سازی ناوگان حمل و نقل بار و مسافر، این سازمان را در تسریع و تسهیل ارائه خدمات یاری می‌کند.
برچسب ها: شهرفردا ، همدان ، شهرداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

سردار رحیمی با بیان اینکه روزانه ۲۰ میلیون تردد در پایتخت داریم، گفت: پلیس راهنمایی و رانندگی نیازمند حمایت همه جانبه است.
درخواست شهردار تهران از عنایت آزغ برای پیوستنش به خانواده ایثارگران آتش نشان

درخواست شهردار تهران از عنایت آزغ برای پیوستنش به خانواده ایثارگران آتش نشان

محمدی نوشت: پیروز حناچی از عنایت آزغ خواست که به خانواده بزرگ ایثارگران آتش نشان بپیوندد.