کد خبر: ۱۱۳۸۳۲
تاریخ انتشار: ۱۲ تير ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۰
معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهردار مشهد از پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصدی پروژه پارکینگ بزرگ آزادی خبر داد و گفت: پارکینگ و پایانه بزرگ آزادی در حال حاضر دارای حدود ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، خلیل الله کاظمی اظهار کرد: پروژه پارکینگ و پایانه بزرگ آزادی که به دلیل معارضات با تأخیر چند ماه رو به رو شده بود، پس از رفع معارضات به صورت سه شیفت و با سرعت مناسب در حال اجرا است.

وی افزود: این پروژه ۱۷ خرداد ماه سال گذشته در پاسخ به درخواست شهروندان و باهدف رفع کمبود پارکینگ و همچنین کاهش آلودگی هوا به دلیل پایانه اتوبوس در مجاورت بوستان ملت آغاز شد.

معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهردار مشهد تصریح کرد: با توجه به تأخیرات به وجود آمده در اجرای پروژه به دلیل معارضات و تأکیدات شهردار مشهد بر جبران تأخیرات کار به صورت سه شیفت از سوی پیمانکار در حال انجام و تاکنون بخشی از تأخیر رفع شده است.

کاظمی خاطرنشان کرد: با توجه به سرعت پروژه امیدواریم پروژه پارکینگ و پایانه بزرگ آزادی حدود چهار ماه دیگر و در آذر ماه آماده بهره برداری شود.

پایانه و پارکینگ بزرگ زیرسطحی آزادی در سه طبقه منفی و با هزینه بیش از ۶۰ میلیارد تومان در حال اجرا است.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

سردار رحیمی با بیان اینکه روزانه ۲۰ میلیون تردد در پایتخت داریم، گفت: پلیس راهنمایی و رانندگی نیازمند حمایت همه جانبه است.
درخواست شهردار تهران از عنایت آزغ برای پیوستنش به خانواده ایثارگران آتش نشان

درخواست شهردار تهران از عنایت آزغ برای پیوستنش به خانواده ایثارگران آتش نشان

محمدی نوشت: پیروز حناچی از عنایت آزغ خواست که به خانواده بزرگ ایثارگران آتش نشان بپیوندد.