کد خبر: ۱۱۳۸۲۱
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۸:۲۳
مراتع بوزین و مره‌خیل پاوه به دلیل صعب‌العبور بودن منطقه با گذشت هفت روز همچنان در آتش می‌سوزد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، مراتع پاوه با گذشت ۷ روز همچنان در آتش می‌سوزدمراتع بوزین و مره‌خیل پاوه که در روزهای اخیر سبب فوت چند نفر از دوستداران محیط‌زیست شده بود بعد از گذشت هفت روز به دلیل صعب‌العبور بودن منطقه همچنان در آتش می‌سوزد.

 امدادگران و نیروهای مردمی به طور مستمر در منطقه حضور دارند اما به دلیل نبود دید کافی و وجود دره‌های عمیق امکان امدادرسانی از طریق بالگرد وجود ندارد.

تلاش برای جلوگیری از سرایت حریق به جاده‌های بالادست

فریدون یاوری مدیرکل محیط‌زیست استان کرمانشاه، اظهار داشت: اکنون حریق تنها در یک نقطه شعله‌ور است و ساعاتی پیش آتش در سایر نقاط مهار شده است.

وی عنوان کرد: نیروهای زبده و آموزش دیده به همراه نیروهای منابع طبیعی همچنان در منطقه در حال تلاش هستند که حریق به جاده‌های بالادست منتقل نشود.

یاوری گفت: براساس برآوردها، خسارت تا سه روز قبل 1400 هکتار بوده اما میزان خسارت به پوشش جنگلی اندک است و بیشتر گونه‌های مرتعی آسیب دیده‌اند.

اعزام دو خودرو اطفایی سنگین و 6 نیروی عملیاتی سازمان آتش نشانی به ارتفاعات مره‌خیل 

در پی دستور شهردار کرمانشاه دو خودرو اطفایی سنگین سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری کرمانشاه به همراه 6 نیروی عملیاتی به فرماندهی آتش پاد رضایی مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی به ارتفاعات مره خیل شهرستان پاوه اعزام شدند.

آتش‌پاد غلامرضا رضایی مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی استان کرمانشاه گفت: حسب دستور دکتر طلوعی شهردار کرمانشاه،  نیروهای سازمان آتش نشانی تا اطفاء کامل حریق در منطقه حضور خواهد داشت.
منبع: تسنیم
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

تردد روزانه ۲۰ میلیون خودرو در پایتخت

سردار رحیمی با بیان اینکه روزانه ۲۰ میلیون تردد در پایتخت داریم، گفت: پلیس راهنمایی و رانندگی نیازمند حمایت همه جانبه است.