کد خبر: ۱۱۳۸۰۲
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۸
مدیرعامل سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری
بنار با اشاره به اینکه بعد از ۴ مرتبه فراخوان هیچ سرمایه گذاری برای پارک آبی آزادگان یافت نشد، گفت: در حال حاضر پروژه به سازمان ورزش شهرداری واگذار شده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،شکر الله بنار، مدیرعامل سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری با اشاره به آخرین وضعیت تصمیم گیری برای راه اندازی دوباره پارک آبی آزدگان گفت: برای راه اندازی مشارکتی پارک آبی آزادگان ۴ مرتبه فراخوان داده بودیم، که متاسفانه کسی به عنوان سرمایه گذار اعلام آمادگی نکرد.

او در خصوص روش سرمایه گذاری اظهار کرد: زمین و تاسیسات از شهرداری و نوسازی و مرمت بر عهده شریک است و قرار بود که بهره برداری از آن به روش BOLT انجام شود، یعنی هر چه شریک خرج کرده را با نرخ سود ۱۸ درصد و تورم ۲۰ درصد تنظیم کنیم و ۱۷ سال بعد به صورت مشارکتی بهره برداری کنیم و شریک هم دائمی نیست.

بنار تصریح کرد: پیش بینی ما این بود که شریک می‌تواند با ۳۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری این مجموعه را فعال کند و وقتی بعد از ۴ مرتبه فراخوان شریک پیدا نشد، سازمان ورزش درخواست تفویض اختیار کرد تا با بودجه عمومی آن را فعال کند.

مدیرعامل سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری با بیان اینکه پارک آبی آزادگان در زمینی به مساحت ۱۳ هکتار است که مالک آن شهرداری تهران است، اظهار کرد: سازمان ورزش اعلام کرده بود که می‌تواند از محل بودجه عمومی این مجموعه را فعال کند و چون خواستار تفویض اختیار بود، ما هم پذیرفتیم و لذا اکنون موضوع پارک آبی در اختیار سازمان ورزش است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
جمشید پژویان درگذشت

جمشید پژویان درگذشت

رئیس سابق شورای رقابت و رئیس اسبق کمیسیون پژوهش و تحقیقات انجمن علمی اقتصاد شهری ایران و عضو هیات علمی و پژوهشی فصلنامه اقتصاد و مدیریت شهری صبح امروز به دلیل ابتلا به بیماری کرونا درگذشت.
افزایش بار مراجعات بیماران مبتلا به کرونا در تهران

افزایش بار مراجعات بیماران مبتلا به کرونا در تهران

فرمانده عملیات مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با اشاره به افزایش بار مراجعان بیماران مبتلا به کرونا در تهران گفت: در دو هفته اخیر نمودار تعداد مراجعان سرپایی، افراد بستری در بخش‌های عادی و مراقبت‌های ویژه و همچنین میزان مرگ و میرها در حال تغییر است.
پربازدیدترین ها