کد خبر: ۱۱۳۸۰۱
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۵
مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران مطرح کرد
قنادان آخرین جزئیات از نوسازی ناوگان تاکسیرانی پایتخت را تشریح کرد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،علیرضا قنادان مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران در تشریح آخرین وضعیت طرح نوسازی ناوگان تاکسیرانی پایتخت گفت: در موضوع نوسازی ناوگان تاکسیرانی پایتخت با دو موضوع مواجه هستیم که یکی از آن‌ها از سوی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران مطرح شد و آن نوسازی ۲۰ هزار دستگاه تاکسی تا انتهای سال جاری در پایتخت است.

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران افزود: برنامه از پیش تعیین شده سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران برای نوسازی ناوگان تاکسیرانی پایتخت ۱۵ هزار دستگاه است، اما باید به این نکته تأکید کنم که هیچ گاه نوسازی ناوگان تاکسیرانی در پایتخت متوقف نمی‌شود.

قنادان ادامه داد: نکته قابل توجه این است که در کنار برنامه ریزی سازمان تاکسیرانی برای نوسازی ناوگان تاکسیرانی باید روی ظرفیت تولید شرکت خودروساز نیز توجه کرد و در کنار محدودیت تولید ما در شماره گذاری تاکسی‌های یورو ۴ نیز با مشکل مواجه هستیم که در حال رایزنی برای ورود دیگر دستگاه‌ها برای حل این مشکل هستیم.

او با تأکید بر اینکه نوسازی ۱۵ هزار دستگاه تاکسی در سال جاری برای شهرداری تهران نوعی رکورد است، گفت: بیشترین تعداد تاکسی نوسازی شده در ناوگان مربوط به سال ۹۵ است که در آن سال ۱۱ هزار دستگاه تاکسی نوسازی شد و نباید فراموش کرد که در آن بازه زمانی این میزان نوسازی با حمایت دولت انجام شد.

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران ادامه داد: به جز سال ۹۵ اگر به آمار تاکسی‌های نوسازی شده نگاه کنیم، بیشترین آمار‌ها مربوط به نوسازی ۷ تا ۸ هزار تاکسی است.

او در پاسخ به این سوال که در حال حاضر چه تعداد دستگاه تاکسی فرسوده در پایتخت مشغول به فعالیت هستند? گفت: نزدیک به ۳۵ هزار دستگاه تاکسی فرسوده در پایتخت مشغول به فعالیت هستند.

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران ادامه داد: بر اساس برنامه ریزی‌های انجام شده برای سال جاری تعداد ۹ هزار نفر برای نوسازی تاکسی خود ثبت نام کردند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
جمشید پژویان درگذشت

جمشید پژویان درگذشت

رئیس سابق شورای رقابت و رئیس اسبق کمیسیون پژوهش و تحقیقات انجمن علمی اقتصاد شهری ایران و عضو هیات علمی و پژوهشی فصلنامه اقتصاد و مدیریت شهری صبح امروز به دلیل ابتلا به بیماری کرونا درگذشت.
افزایش بار مراجعات بیماران مبتلا به کرونا در تهران

افزایش بار مراجعات بیماران مبتلا به کرونا در تهران

فرمانده عملیات مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با اشاره به افزایش بار مراجعان بیماران مبتلا به کرونا در تهران گفت: در دو هفته اخیر نمودار تعداد مراجعان سرپایی، افراد بستری در بخش‌های عادی و مراقبت‌های ویژه و همچنین میزان مرگ و میرها در حال تغییر است.
پربازدیدترین ها