کد خبر: ۱۱۳۷۹۳
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۳۹۹ - ۲۳:۵۰
فردا چهارشنبه؛
«محمد اسلامی» وزیر راه و شهرسازی فردا چهارشنبه به استان لرستان سفر می‌کند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی به همراه «خیرالله خادمی» معاون خود، فردا چهارشنبه در لرستان حضور پیدا می‌کند و در این سفر از پروژه‌های حوزه راه استان بازدید خواهد کرد.

معاون وزیر راه و شهرسازی، فردا ابتدا از جاده ازنا - شازند و همچنین الیگودرز - داران بازدید خواهد کرد.

همچنین وزیر راه و شهرسازی فردا عصر از راه‌های روستایی شهرستان الیگودرز بازدید و سپس در جلسه‌ای که در فرمانداری الیگودرز پیش بینی شده شرکت خواهد کرد، همچنین بعد از این جلسه از کمربندی دورود بازدید خواهد کرد.

«محمد اسلامی» همچنین صبح پنج شنبه در جلسه اقتصاد مقاومتی لرستان در محل استانداری حضور پیدا می‌کند و بعد از این جلسه از آزاد راه خرم آباد - بروجرد، محور خرم آباد - پلدختر، بابازید - زانوگه بازدید خواهد کرد، قطعه چهارم محور جدید خرم آباد - پلدختر نیز با حضور وزیر راه و شهرسازی کلنگ زنی خواهد شد.

بازدید از خانه‌های در دست احداث بنیاد مسکن برنامه آخر وزیر راه و شهرسازی در لرستان خواهد بود.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
جمشید پژویان درگذشت

جمشید پژویان درگذشت

رئیس سابق شورای رقابت و رئیس اسبق کمیسیون پژوهش و تحقیقات انجمن علمی اقتصاد شهری ایران و عضو هیات علمی و پژوهشی فصلنامه اقتصاد و مدیریت شهری صبح امروز به دلیل ابتلا به بیماری کرونا درگذشت.
افزایش بار مراجعات بیماران مبتلا به کرونا در تهران

افزایش بار مراجعات بیماران مبتلا به کرونا در تهران

فرمانده عملیات مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با اشاره به افزایش بار مراجعان بیماران مبتلا به کرونا در تهران گفت: در دو هفته اخیر نمودار تعداد مراجعان سرپایی، افراد بستری در بخش‌های عادی و مراقبت‌های ویژه و همچنین میزان مرگ و میرها در حال تغییر است.