کد خبر: ۱۱۳۷۸۸
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۸
استاندار هرمزگان در تشریح محدودیت های جدید کرونایی گفت: محدودیت های جدید کرونایی با تصویب ستاد ملی کرونا در هفت شهرستان به مدت یک هفته اجرایی می شود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، فریدون همت حلیل های صورت گرفته نشان می‌دهد، عموماً ریشه در مجالس عروس، ختم و دورهمی و عدم رعایت پروتکل‌ها است.

وی با اشاره به اینکه زنان خانه دار بیشترین ابتلاء به کرونا در هرمزگان را به خود اختصاص داده اند، عنوان کرد: باید رسانه‌ها زنگ هشدار را به صدا دربیارند و اگر مردم رعایت کنند، می‌توانیم با دغدغه کمتر عبور کنیم.

همتی با بیان اینکه محدودیت‌های سه و چهار نیز در هرمزگان به مدت یک هفته اعمال می‌شود، ادامه داد: هفت شهر هرمزگان از جمله بندرعباس قرمز اعلام شده است و بنا داریم از جمعه هفته جاری شهرها را تعطیل کنیم.

همچنین با اعلام دکتر حریرچی، معاون وزیر بهداشت و درمان با توقف کلیه فعالیت‌های بازار سرپوشیده و بازار روز و کاهش کارکنان تا سقف پنجاه درصد و مرخصی بیماران زمینه‌ای دستگاه‌های اجرایی موافقت شد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
جمشید پژویان درگذشت

جمشید پژویان درگذشت

رئیس سابق شورای رقابت و رئیس اسبق کمیسیون پژوهش و تحقیقات انجمن علمی اقتصاد شهری ایران و عضو هیات علمی و پژوهشی فصلنامه اقتصاد و مدیریت شهری صبح امروز به دلیل ابتلا به بیماری کرونا درگذشت.
افزایش بار مراجعات بیماران مبتلا به کرونا در تهران

افزایش بار مراجعات بیماران مبتلا به کرونا در تهران

فرمانده عملیات مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با اشاره به افزایش بار مراجعان بیماران مبتلا به کرونا در تهران گفت: در دو هفته اخیر نمودار تعداد مراجعان سرپایی، افراد بستری در بخش‌های عادی و مراقبت‌های ویژه و همچنین میزان مرگ و میرها در حال تغییر است.