کد خبر: ۱۱۳۷۸۷
تاریخ انتشار: ۱۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۰
در سومین بازدید اعضای شورای اجتماعی محلات شهر مشهد از مرکز ارتباطات مردمی 137 که در قالب طرح «سه شنبه ها با شورای اجتماعی محلات» برگزار شد، بر همکاری این دو اداره در جهت حل هر چه بیشتر مشکلات شهر و شهروندان تاکید شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، احمد رمضانی فرخد در ابتدای بازدید روسای شوراهای اجتماعی محلات منطقه دو مشهد از مرکز ارتباطات مردمی 137، اظهار کرد: در سال گذشته، 22 هزار و 630 شهروند ساکن منطقه دو با مرکز 137 تماس گرفته و درخواست‌ها، انتقادات و پیشنهاد های خود را مطرح ساخته اند که با احتساب تعداد خانوارهای ساکن در این منطقه، مشارکت اهالی این منطقه در انعکاس مشکلات شهری به 137 حدود 14 درصد بوده است.
وی با اشاره به اینکه 56 درصد درخواست های شهروندان در سال گذشته با پیگیری 137 و توسط واحدهای اجرایی شهرداری به نتیجه رسیده و انجام شده است، افزود: بیشترین درخواست های شهروندان ساکن منطقه دو در حوزه نظارت بر ساخت و سازها، آسفالت معابر، توسعه و نگهداری فضای سبز، رفت و روب و نظافت معابر، رفع سدمعبر و جمع آوری زباله بوده است.
رمضانی فرخد بیان کرد: ما در کنار شورای اجتماعی محلات، به عنوان دو بازوی شهرداری تلاش می کنیم تا هر چه بیشتر در راستای حل مشکلات شهروندان گام برداریم زیرا معتقدیم اعضای شوراهای اجتماعی محلات، بیشترین تسلط را بر مسائل سطح محله داشته و در زمینه پیگیری حل درخواست های مردمی، می توانند یاری گر 137 باشند.
سرپرست اداره ارتباطات مردمی شهرداری مشهد با تاکید بر اینکه ما همواره در کنار شهروندان و اعضای شورای اجتماعی محلات هستیم تا بیشتر از قبل بتوانیم مشکلات شهری را حل کنیم، گفت: درخواست ما از اعضای شورای اجتماعی محلات این است که 137 و درگاه های ارتباطی آن را در سطح محلات، به مردم معرفی کرده و از شهروندان بخواهند حل مشکلات شهری خود را از 137 مطالبه کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
جمشید پژویان درگذشت

جمشید پژویان درگذشت

رئیس سابق شورای رقابت و رئیس اسبق کمیسیون پژوهش و تحقیقات انجمن علمی اقتصاد شهری ایران و عضو هیات علمی و پژوهشی فصلنامه اقتصاد و مدیریت شهری صبح امروز به دلیل ابتلا به بیماری کرونا درگذشت.
افزایش بار مراجعات بیماران مبتلا به کرونا در تهران

افزایش بار مراجعات بیماران مبتلا به کرونا در تهران

فرمانده عملیات مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با اشاره به افزایش بار مراجعان بیماران مبتلا به کرونا در تهران گفت: در دو هفته اخیر نمودار تعداد مراجعان سرپایی، افراد بستری در بخش‌های عادی و مراقبت‌های ویژه و همچنین میزان مرگ و میرها در حال تغییر است.