کد خبر: ۱۱۳۷۶۱
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۱
همزمان با آغاز دهه کرامت، شهرداری منطقه سه برنامه های مفرح و شادی را با رعایت پروتکل های بهداشتی در مراکز ویژه بانوان برگزار نمود.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،به منظور توسعه مهارت های بنیادی، ایجاد سرگرمی و افزایش شادی و نشاط، آشنا سازی، علاقه مند سازی دختران، بازی هایی از قبیل بازی های  بومي – محلي، طناب زنی-وسطی-لی لی، منچ-شطرنج، مسابقه آبی، فکری، قلعه بادی، ترامپلین در بوستان بهشت مادران و مجموعه شهربانو برگزار شد.

پینک پنگ-شوت پنالتی-پرتاب توپ بسکتبال، مسابقه دو به همراه حمل سطل آب-مسابقه دو با ليوان های پر از آب، ورکشاپ های هنری، ساخت سفال،رنگ آمیزی و ساخت سرامیک، ساخت حجم های هنری از مواد بازیافتی، ثبت نام رایگان کتابخانه، طراحی و فضاسازی محیطی و افتتاح باشگاه ورزشی از دیگر برنامه های دهه کرامت در مراکز ویژه بانوان این منطقه است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
جمشید پژویان درگذشت

جمشید پژویان درگذشت

رئیس سابق شورای رقابت و رئیس اسبق کمیسیون پژوهش و تحقیقات انجمن علمی اقتصاد شهری ایران و عضو هیات علمی و پژوهشی فصلنامه اقتصاد و مدیریت شهری صبح امروز به دلیل ابتلا به بیماری کرونا درگذشت.
افزایش بار مراجعات بیماران مبتلا به کرونا در تهران

افزایش بار مراجعات بیماران مبتلا به کرونا در تهران

فرمانده عملیات مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با اشاره به افزایش بار مراجعان بیماران مبتلا به کرونا در تهران گفت: در دو هفته اخیر نمودار تعداد مراجعان سرپایی، افراد بستری در بخش‌های عادی و مراقبت‌های ویژه و همچنین میزان مرگ و میرها در حال تغییر است.