کد خبر: ۱۱۳۷۵۹
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه چهار خبر داد
معاون امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه چهار تهران گفت: در چهارمین دور از بازدیدهای میدانی شهردار منطقه چهار، رسیدگی به مسائل و مشکلات محله شیان، لویزان و شهرک ولیعصر(عج) در دستور کار قرار گرفت.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،محمد خادمی" با اعلام این خبر و با بیان اینکه شناسایی و رسیدگی ویژه به مشکلات محلات در اولویت اقدامات سالجاری قرار دارد، گفت: تامین نیازهای ضروری محلات و کاهش دغدغه های شهروندان در راستای افزایش امکانات خدماتی، رفاهی و اجتماعی، از جمله مواردی است که در جریان بازدیدهای میدانی در اولویت قرار می گیرد.

معاون امور اجتماعی و فرهنگی منطقه چهار خاطرنشان کرد: در این بازدید مقرر شد مشکلات از طریق معاونت های فنی و عمرانی ، خدمات شهری و اجرایی منطقه ساماندهی و بهره برداری از زمین چمن مصنوعی و زمین اسکیت ،احداث سرویس بهداشتی و آبخوری بوستان شیان ، ساماندهی سگ های ولگرد و ...پیگیری و اجرایی شود.

خادمی درادامه گفت: همچنین استعلام زمین جهت احداث ایستگاه آتش نشانی از سازمان آتش نشانی، بررسی و استعلام زمین جنب مجتمع نان و بررسی طرح تفصیلی فضای مجاور زمین اسکیت از موارد عنوان شده در این بازدید بود که می بایست در بازه زمانی یک هفته بررسی و اجرایی شود.

گفتنی است دراین بازدید 2 ساعته شهردار منطقه چهار، معاونان، مدیران و شهردار ناحیه 3  به همراه دبیر ستاد راهبری منطقه وشورایاران محله شیان ولویزان حضور داشته و 13 مصوبه عمرانی ، خدمات شهری،اجتماعی و شهرسازی تصویب و در دستور کار قرار گرفت.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
جمشید پژویان درگذشت

جمشید پژویان درگذشت

رئیس سابق شورای رقابت و رئیس اسبق کمیسیون پژوهش و تحقیقات انجمن علمی اقتصاد شهری ایران و عضو هیات علمی و پژوهشی فصلنامه اقتصاد و مدیریت شهری صبح امروز به دلیل ابتلا به بیماری کرونا درگذشت.
افزایش بار مراجعات بیماران مبتلا به کرونا در تهران

افزایش بار مراجعات بیماران مبتلا به کرونا در تهران

فرمانده عملیات مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با اشاره به افزایش بار مراجعان بیماران مبتلا به کرونا در تهران گفت: در دو هفته اخیر نمودار تعداد مراجعان سرپایی، افراد بستری در بخش‌های عادی و مراقبت‌های ویژه و همچنین میزان مرگ و میرها در حال تغییر است.
پربازدیدترین ها