کد خبر: ۱۱۳۷۵۷
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۷
مدیرکل تدوین ضوابط، نظارت و صدور پروانه شهرداری تهران از عملیاتی شدن دریافت غیر حضوری گواهی های پایان کار ساختمانی خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،حامد سلیمی مدیرکل تدوین ضوابط، نظارت و صدور پروانه شهرداری تهران در خصوص امکان دریافت غیر حضوری گواهی های پایان کار ساختمانی گفت:در راستای فرآیند هوشمندسازی و به منظور رفاه حال شهروندان تهرانی و تسریع در امور، از تاريخ هفتم تير ماه سال جاری"چاپ گواهي های پایان کار ساختمانی" از دسترسي مرکز چاپ اداره کل تدوین ضوابط، نظارت و صدور پروانه خارج و به صورت سيستمي آرشيو مي شود؛ از این رو دیگر نیازی به مراجعه حضوری به این اداره کل نبوده و متقاضیان محترم مي توانند با مراجعه به سامانه urban.tehran.ir  و با استفاده از نام کاربري شهروندي خود اقدام به دريافت و چاپ گواهي نمايند.

وی افزود:در صورتيکه متقاضی فاقد حساب کاربری شهروندی باشد، ابتدا بايد در سامانه تهران من(my.tehran.ir) ثبت نام کرده و پس از دریافت پیامک حاوی نام کاربری و رمز ورود براي ثبت تعهدنامه ي صيانت از نام کاربري، به یکی از دفاتر خدمات الکترونيک شهر مراجعه کند.

سلیمی تأکید کرد: بعد از تأييد تعهد نامه در دفتر خدمات الکترونيک شهر، (مالک/ متقاضي) مي تواند با مراجعه به سامانه urban.tehran.ir  و ورود با نام کاربري شهروندي خود اقدام به دريافت و چاپ گواهي نمايد.


ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
جمشید پژویان درگذشت

جمشید پژویان درگذشت

رئیس سابق شورای رقابت و رئیس اسبق کمیسیون پژوهش و تحقیقات انجمن علمی اقتصاد شهری ایران و عضو هیات علمی و پژوهشی فصلنامه اقتصاد و مدیریت شهری صبح امروز به دلیل ابتلا به بیماری کرونا درگذشت.
افزایش بار مراجعات بیماران مبتلا به کرونا در تهران

افزایش بار مراجعات بیماران مبتلا به کرونا در تهران

فرمانده عملیات مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با اشاره به افزایش بار مراجعان بیماران مبتلا به کرونا در تهران گفت: در دو هفته اخیر نمودار تعداد مراجعان سرپایی، افراد بستری در بخش‌های عادی و مراقبت‌های ویژه و همچنین میزان مرگ و میرها در حال تغییر است.