کد خبر: ۱۱۳۷۴۹
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۹
رئیس شورای شهر دهدشت خبر داد
کهگیلویه و بویراحمد رئیس شورای اسلامی شهر دهدشت، مرکز شهرستان کهگیلویه گفت: طرح تفضیلی شهر دهدشت حدود ۱۸ سال از ان می گذرد اما هنوز در شورای عالی شهرسازی بلاتکلیف مانده و مصوب نشده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،«زین العابدین بالوایه»  با بیان اینکه سرانه فضای سبز در شهر دهدشت از استاندارد کشور پایین تر است، افزود:برخی از مناطق شهر دهدشت حتی یک متر هم فضای سبز ندارند در واقع پیش بینی نشده است.

وی در خصوص خط کشی نبودن خیابان‌ها و وضعیت کیفیت آسفالت خیابان‌ها این شهر اظهارکرد:برای رفع این مشکلات نیازمند توجه مسئولان استانی و کشوری در تخصیص اعتبار هستیم.

رئیس شورای اسلامی شهر دهدشت با بیان اینکه مسئولان استانی نسبت به شهر دهدشت توجه ویژه داشته باشند،خاطرنشان کرد: منطقه "سمغان" از شهر رانده و از روستا مانده یعنی این منطقه نه در محدوده شهر است و نه کد روستایی دارد که این مساله باعث مشکلاتی شده است.

بالوایه تصریح کرد:مهمترین مشکلات شهر دهدشت، ورودی های نابسامان و افتضاح این شهر است که نیاز به تعریض،روشنایی و زیبایی دارند.

وی ادامه داد:در تلاش برای ایجاد کمربندی سوم شهر دهدشت هستیم اما با معارض مواجه است.

 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
جمشید پژویان درگذشت

جمشید پژویان درگذشت

رئیس سابق شورای رقابت و رئیس اسبق کمیسیون پژوهش و تحقیقات انجمن علمی اقتصاد شهری ایران و عضو هیات علمی و پژوهشی فصلنامه اقتصاد و مدیریت شهری صبح امروز به دلیل ابتلا به بیماری کرونا درگذشت.
افزایش بار مراجعات بیماران مبتلا به کرونا در تهران

افزایش بار مراجعات بیماران مبتلا به کرونا در تهران

فرمانده عملیات مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با اشاره به افزایش بار مراجعان بیماران مبتلا به کرونا در تهران گفت: در دو هفته اخیر نمودار تعداد مراجعان سرپایی، افراد بستری در بخش‌های عادی و مراقبت‌های ویژه و همچنین میزان مرگ و میرها در حال تغییر است.