کد خبر: ۱۱۳۷۴۱
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۲
مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد خبر داد
مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد گفت: ایستگاه گاز در محل مجتمع صنعتی شماره ی یک این سازمان احداث و شبکه گاز داخلی جهت گاز رسانی به صنایع این مجتمع تکمیل گردیده است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، ابوالفضل کریمیان با اعلام این خبر اظهار کرد: هدف از انجام این پروژه کاهش مصرف سوخت های فسیلی و کنترل بیشتر آلاینده ها و کاهش هزینه های سوخت صنایع است.
وی افزود: اجرای این پروژه نزدیک به سه ماه به طول انجامید و با توجه به پایان عملیات، بهره برداری از آن هم اکنون آغاز شده است.
مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری مشهد بیان کرد: واحد های تولیدی کمپوست، ورمی کمپوست، نایلون، کف پوش و کارخانه ی تولید برق بیو گاز، کارخانه بازیافت پلاستیک و لاستیک و بازیافت کاغذ از واحدهای صنعتی فعال مجتمع صنعتی شماره یک سازمان مدیریت پسماند به شمار می روند که تاثیر به سزایی در کاهش آلودگی های زیست محیطی دارند. 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
جمشید پژویان درگذشت

جمشید پژویان درگذشت

رئیس سابق شورای رقابت و رئیس اسبق کمیسیون پژوهش و تحقیقات انجمن علمی اقتصاد شهری ایران و عضو هیات علمی و پژوهشی فصلنامه اقتصاد و مدیریت شهری صبح امروز به دلیل ابتلا به بیماری کرونا درگذشت.
افزایش بار مراجعات بیماران مبتلا به کرونا در تهران

افزایش بار مراجعات بیماران مبتلا به کرونا در تهران

فرمانده عملیات مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با اشاره به افزایش بار مراجعان بیماران مبتلا به کرونا در تهران گفت: در دو هفته اخیر نمودار تعداد مراجعان سرپایی، افراد بستری در بخش‌های عادی و مراقبت‌های ویژه و همچنین میزان مرگ و میرها در حال تغییر است.
پربازدیدترین ها