کد خبر: ۱۱۳۷۳۹
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۳۹۹ - ۱۷:۰۰
رئیس پلیس راهور کرمانشاه:
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه از افزایش ۳۷ درصدی برخورد پلیس راهور با تخلفات رانندگی خبر داد و گفت: کرمانشاهی ها امسال ۱۳۵ میلیارد ریال جریمه شدند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سرهنگ فضل الله شیری اظهار داشت: طی ۳ ماه ابتدایی امسال ۳۲۲ هزار و ۷۰۰ دستگاه وسیله نقلیه به مبلغ ۱۳۵ میلیارد ریال اعمال قانون شدند.

وی همچنین از افزایش ۱۱ درصدی برخورد با تخلفات حادثه ساز و ۲۵ درصدی تخلفات ساکن در سه ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل خبر داد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان کرمانشاه تصریح کرد: در این مدت ۵۵۸ دستگاه خودرو و ۴۶۷ دستگاه موتورسیکلت نیز به خاطر تخلفات مربوط به ناهنجاری‌های اجتماعی اعمال قانون شدند.

این مقام انتظامی در پایان از جدیت پلیس راهور برای برخورد با تخلفات رانندگی خبر داد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
جمشید پژویان درگذشت

جمشید پژویان درگذشت

رئیس سابق شورای رقابت و رئیس اسبق کمیسیون پژوهش و تحقیقات انجمن علمی اقتصاد شهری ایران و عضو هیات علمی و پژوهشی فصلنامه اقتصاد و مدیریت شهری صبح امروز به دلیل ابتلا به بیماری کرونا درگذشت.
افزایش بار مراجعات بیماران مبتلا به کرونا در تهران

افزایش بار مراجعات بیماران مبتلا به کرونا در تهران

فرمانده عملیات مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با اشاره به افزایش بار مراجعان بیماران مبتلا به کرونا در تهران گفت: در دو هفته اخیر نمودار تعداد مراجعان سرپایی، افراد بستری در بخش‌های عادی و مراقبت‌های ویژه و همچنین میزان مرگ و میرها در حال تغییر است.