کد خبر: ۱۱۳۷۳۶
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۵
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم:
معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم با بیان اینکه نصب سرعت‌گیر در قم به حداقل ممکن رسیده است، افزود: سرعت گیرهای نصب شده باید استاندارد لازم را داشته باشند.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، عباس ذاکریان در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: بعد از شیوع کرونا کلیه سامانه اتوبوس رانی فعالیتش متوقف شد و حدود دو هفته اخیر مجدداً فعالیت خود را آغاز کرده است.

وی گفت: به محض ثبت درخواست‌های مردمی در سامانه ۱۳۷ در خصوص نیاز به خطوط اتوبوس در برخی از مناطق شهر به راه اندازی آن اقدام می‌کنیم.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری قم در خصوص وضعیت سرعت گیرها در شهر قم، افزود: طی سال‌های اخیر شهرداری در زمینه نصب سرعت گیر مقاومت کرده است اما به دلیل ایمنی پایین برخی معابر بر اثر سرعت بالای خودروها و تصادفات بیشتر ناچارا سرعت گیر نصب می‌شود اما تعداد آن به حداقل ممکن رسیده است و سرعت گیرهای نصب شده نیز حتماً باید استاندارد لازم را داشته باشند.
برچسب ها: شهرفردا ، قم ، سرعت گیر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
جمشید پژویان درگذشت

جمشید پژویان درگذشت

رئیس سابق شورای رقابت و رئیس اسبق کمیسیون پژوهش و تحقیقات انجمن علمی اقتصاد شهری ایران و عضو هیات علمی و پژوهشی فصلنامه اقتصاد و مدیریت شهری صبح امروز به دلیل ابتلا به بیماری کرونا درگذشت.
افزایش بار مراجعات بیماران مبتلا به کرونا در تهران

افزایش بار مراجعات بیماران مبتلا به کرونا در تهران

فرمانده عملیات مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با اشاره به افزایش بار مراجعان بیماران مبتلا به کرونا در تهران گفت: در دو هفته اخیر نمودار تعداد مراجعان سرپایی، افراد بستری در بخش‌های عادی و مراقبت‌های ویژه و همچنین میزان مرگ و میرها در حال تغییر است.
پربازدیدترین ها