کد خبر: ۱۱۳۷۳۲
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۳
نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی:
نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی گفت: ترمیم و بهسازی جاده‌های استان قزوین ۸۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، لطف الله سیاهکلی در بازدید وزیر راه و شهرسازی از مسیر رجایی دشت در الموت اظهار کرد: در این منطقه یک راه قسطین لار تا معلم کلایه و یک مسیر از بهرام آباد تا رازمیان داریم که هم رانش و خرابی دارد و صعب العبور است که بودجه استانی برای آن تعیین کردیم تا روکش آسفالت دو منطقه درست شود.

وی افزود: مرمت و نوسازی جاده‌های استان ۸۰۰ میلیارد لازم دارد که برای فاز اول و بهبود وضعیت کنونی حداقل ۱,۱۷۰ میلیارد تومان نیاز است تا از وضعیت بحرانی خارج شود و اگر ۷۰ میلیارد تومان استانداری کمک کند و ۱۰۰ میلیارد تومان وزارت راه کمک کند با ۱۷۰ میلیارد تومان می‌توانیم ساماندهی راه‌ها را انجام دهیم.

سیاهکلی بیان کرد: در خصوص جاده رحیم آباد با آقای نوبخت مذاکره کردیم و قرار شد فرآورده‌های نفتی برای اجرای طرح تأمین شود و ما بتوانیم این پروژه را اجرا کنیم که بزودی با وزیر نفت هم گفتگو خواهیم کرد تا این کار انجام شود.

فاطمه محمدبیگی دیگر نماینده مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی نیز در ادامه یادآور شد: ۷۰۰ کیلومتر راه روستایی داریم که ۴۵۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.

وی اظهار کرد: در شرایط جنگ اقتصادی هستیم چون تعامل و مثلث نماینده، مردم و دولت شکل گرفته قطعاً در این نبرد پیروز خواهیم شد.

محمدبیگی با بیان اینکه حداقل ۱۰ قلم ماشین آلات سنگین برای ایستگاه راهداری لازم است، افزود: قزوین شاهرگ حیاتی است و به دلیل اهمیت پدافند غیر عامل و معین استان‌های دیگر نیازمند اختصاص بودجه هستیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
جمشید پژویان درگذشت

جمشید پژویان درگذشت

رئیس سابق شورای رقابت و رئیس اسبق کمیسیون پژوهش و تحقیقات انجمن علمی اقتصاد شهری ایران و عضو هیات علمی و پژوهشی فصلنامه اقتصاد و مدیریت شهری صبح امروز به دلیل ابتلا به بیماری کرونا درگذشت.
افزایش بار مراجعات بیماران مبتلا به کرونا در تهران

افزایش بار مراجعات بیماران مبتلا به کرونا در تهران

فرمانده عملیات مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با اشاره به افزایش بار مراجعان بیماران مبتلا به کرونا در تهران گفت: در دو هفته اخیر نمودار تعداد مراجعان سرپایی، افراد بستری در بخش‌های عادی و مراقبت‌های ویژه و همچنین میزان مرگ و میرها در حال تغییر است.