کد خبر: ۱۱۳۷۲۵
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۴
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری کرمانشاه:
رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری شهرداری کرمانشاه از نصب و اکران بنرهای پیام شهروندی با موضوع فضای سبز و حفاظت از محیط زیست در سطح شهر خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، فرامرز رحمتی زاده اظهار کرد: یکی از رسالت‌های سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری به عنوان متولی بحث تبلیغات محیطی، مسائل فرهنگی و اجتماعی است.

وی ادامه داد: در این راستا سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری به صورت ادواری، مستمر و منظم اقدام به چاپ و اکران بنرهای پیام شهروندی با موضوعات مختلف در شهر می‌کند.

رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهری خاطرنشان کرد: به همین منظور و با توجه به اینکه این سازمان ناظر عالیه در بحث فضای سبز شهری می‌باشد، لذا در این راستا اقدام به چاپ و اکران بنرهایی با همین موضوع روی سازه‌های تبلیغاتی شهر کرده است.

وی اظهار امیدواری کرد: همه ما با احترام به فضای سبز و محیط زیست اطرافمان میراث خوبی برای فرزندان و آیندگان خود بر جای بگذاریم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
جمشید پژویان درگذشت

جمشید پژویان درگذشت

رئیس سابق شورای رقابت و رئیس اسبق کمیسیون پژوهش و تحقیقات انجمن علمی اقتصاد شهری ایران و عضو هیات علمی و پژوهشی فصلنامه اقتصاد و مدیریت شهری صبح امروز به دلیل ابتلا به بیماری کرونا درگذشت.
افزایش بار مراجعات بیماران مبتلا به کرونا در تهران

افزایش بار مراجعات بیماران مبتلا به کرونا در تهران

فرمانده عملیات مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با اشاره به افزایش بار مراجعان بیماران مبتلا به کرونا در تهران گفت: در دو هفته اخیر نمودار تعداد مراجعان سرپایی، افراد بستری در بخش‌های عادی و مراقبت‌های ویژه و همچنین میزان مرگ و میرها در حال تغییر است.