کد خبر: ۱۱۳۷۲۰
تاریخ انتشار: ۱۰ تير ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۰
مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان از اجرای ویژه برنامه محله محور با عنوان «ایستگاه پسماند محله پاک» با هدف حذف ایستگاه زباله محلات خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، حمید شهبازی در گفت و گو با خبرنگاران، اظهار کرد: ویژه برنامه محله محور «ایستگاه پسماند محله پاک» با استقرار ایستگاه پسماند محله پاک در مرکز محله‌ها به منظور آموزش شهروندان، توزیع تقویم و بروشور، شناسایی متخلفان دفع پسماند و جلب نظرات و پیشنهادات شهروندان، نصب بنرهای زمان‌بندی بارگیری زباله در سطح محله و نصب بنرهای آموزشی و هشداری تبعات گذاشتن زباله خارج از نوبت در سطح محله برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: فضاسازی اطراف ایستگاه با استفاده از برپایی نمایشگاه تابلوهای اینفوگرافیک آموزشی پسماندها، برپایی غرفه بازی‌های مدیریت پسماند ویژه کودکان و اهدای هدایای تشویقی به کودکان، آموزش شهروندان در خصوص عواقب گذاشتن زباله خارج از نوبت، زمان‌بندی بارگیری، کنترل شیرابه، توزیع برچسب‌های زمان‌بندی به شهروندان، توزیع بروشور آموزشی عواقب گذاشتن زباله خارج از نوبت در بین شهروندان و برگزاری مسابقه و انتخاب برندگان و اهدای جوایز در ویژه برنامه پایانی از دیگر آیتم‌های استقرار ایستگاه پسماند محله پاک است.

مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان تصریح کرد: ایستگاه پسماند محله پاک به مدت چند روز در محله مستقر خواهد بود و در پایان ماه و پس اجرای برنامه در محلات بعدی، ویژه برنامه پایانی جهت انتخاب برندگان و اهدای جوایز و تقدیر از شهروندان برگزار می‌شود.
برچسب ها: شهرفردا ، اصفهان ، شهرداری
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
جمشید پژویان درگذشت

جمشید پژویان درگذشت

رئیس سابق شورای رقابت و رئیس اسبق کمیسیون پژوهش و تحقیقات انجمن علمی اقتصاد شهری ایران و عضو هیات علمی و پژوهشی فصلنامه اقتصاد و مدیریت شهری صبح امروز به دلیل ابتلا به بیماری کرونا درگذشت.
افزایش بار مراجعات بیماران مبتلا به کرونا در تهران

افزایش بار مراجعات بیماران مبتلا به کرونا در تهران

فرمانده عملیات مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با اشاره به افزایش بار مراجعان بیماران مبتلا به کرونا در تهران گفت: در دو هفته اخیر نمودار تعداد مراجعان سرپایی، افراد بستری در بخش‌های عادی و مراقبت‌های ویژه و همچنین میزان مرگ و میرها در حال تغییر است.