کد خبر: ۱۱۳۷۰۷
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۵
بنا بر مصوبه بسته محرك در شرايط سخت اقتصادي و كرونا انجام می شود
معاون مالی و اقتصاد شهری منطقه 15 از اجرای تسهیلات ویژه پرداخت عوارض غیر مسکونی و بهای خدمات مدیریت پسماند در منطقه 15 طبق بسته محرك در شرايط سخت اقتصادي و نيز در شرايط بحراني ناشي از گسترش ويروس كرونا خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،امیدعلی رحیم زاده  با اعلام این خبر گفت:  طبق بند های "الف" و "ب"  ماده سوم مصوبه " بسته محرك در شرايط سخت اقتصادي و بحراني ناشي از گسترش ويروس كرونا " و به منظور حمایت از شهروندان و کسب ‌وکارهای آسیب‌دیده از این بحران، تسهیلات ویژه پرداخت عوارض غیر مسکونی و بهای خدمات مدیریت پسماند تا پایان مرداد ماه سال 99 برای رفاه شهروندان به اجرا در می آید.

به گفته او،  افزایش میزان جایزه خوش حسابی بهای خدمات مدیریت پسماند سال جاری از 5/1 % به 3 % به ازای هر ماه، افزایش میزان جایزه خوش حسابی سال جاری عوارض کسب و پیشه از 10 % به 18 % از جمله این تسهیلات است.

رحیم زاده اضافه کرد: همچنین کاهش 10 درصدی عوارض کسب و پیشه به عنوان تسهیلات ویژه پرداخت بدهی معوق نیز درصورت  پرداخت بدهی معوق عوارض کسب و پیشه برای شهروندان در نظر گرفته شده است.

معاون مالی و اقتصاد شهری منطقه15 افزود: شهروندان به منظور بهره مندی حداکثری از تسهیلات مذکورمی توانند  تا پایان مرداد به اداره درآمد این معاونت مراجعه کنند.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

دوره های آموزشی کارمندان دولت در گستره استانی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران برگزار می شود.
بررسی مطالبات مردم از مجلس یازدهم در گفتگوی ویژه خبری

بررسی مطالبات مردم از مجلس یازدهم در گفتگوی ویژه خبری

دکتر قادری سردبیر شهر فردا در گفتگوی ویژه خبری سه شنبه شب ۶ خرداد ۹۹ گفت: توجه ویژه به کسب و کارها و تزریق نقدینگی به مولدها می تواند بخشی از مشکلات اقتصادی کشور را حل کند.