کد خبر: ۱۱۳۷۰۶
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۳
با هزینه ای بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان
تقاطع غیر همسطح فتح-باغستان با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان تا پایان سال ۱۳۹۹ آماده استفاده شهروندان می شود. این پروژه با هدف تسهیل دسترسی به ورودی شهرستان شهریار در بزرگراه فتح در حال آماده سازی و پیشرفت فیزیکی آن تا کنون حدود ۳۰ درصد است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،حسن رحمانی، شهردار منطقه ۲۱ در گفتگو با شهر، گفت: ساخت تقاطع غیر همسطح فتح-باغستان در کیلومتر هشت بزرگراه فتح ورودی به شهرستان باغستان و شهریار از دی ماه سال ۱۳۹۸ آغاز شده و طبق پیش بینی ها تا پایان سال ۱۳۹۹ آماده بهره برداری خواهد شد.

او با اشاره به پیشرفت فیزیکی حدود ۳۰ درصدی این پروژه، افزود: مبلغ قرارداد این پروژه بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان است. پروژه ای که طول زیرگذر آن ۷۰۰ متر و عرض آن هشت متر است.

رحمانی طول سرپوشیدگی زیرگذر را ۱۲۰ متر عنوان کرد و ادامه داد: ساخت کنارگذری به طول ۱۵۰ و عرض ۶ متر در بخش شمالی بزرگراه فتح و کنارگذر و دسترسی محلی به طول ۲۵۰ و عرض ۵.۸ متر در ضلع ورودی غربی باغستان از دیگر بخش های این پروژه است.

شهردار منطقه ۲۱ در پایان درباره اهداف پروژه فتح- باغستان، گفت:حذف دوربرگردان ناایمن و غیر مهندسی موجود، کاهش ترافیک و سهولت دسترسی به ورودی شهریار، کاهش طول مسیر سفر در حدود سه کیلومترو ایجاد ارتباط سریعتر شهرستان ها و شهرک های اقماری با ورودی غربی تهران از مهم ترین اهداف این پروژه است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مسابقات والیبال قهرمانی کشور تا اطلاع ثانوی لغو شد

مسابقات والیبال قهرمانی کشور تا اطلاع ثانوی لغو شد

فدراسیون والیبال در نامه‌ای به هیات‌های استانی، از لغو مسابقات قهرمانی کشور سالنی و ساحلی تا اطلاع ثانوی خبر داد.
مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

یک اقتصاددان گفت : چالش آینده اقتصاد ایران کمبود سرمایه گذاری است ، چرا که همه منابع درآمدی دولت اکنون با فشارهای تحریم صرف بودجه جاری شده و نرخ سرمایه گذاری روند نزولی به خود گرفته است ، اتفاقی که ضمن پایین نگه داشتن نرخ رشد می تواند کسب و کار و تولید را نیز با مخاطره روبرو کند.