کد خبر: ۱۱۳۷۰۴
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۴
معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه چهار خبر داد
معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری منطقه از حذف زواید بصری در معابر و بزرگراه های منطقه چهار خبر داد و گفت: حدود 2250 مترطول نرده زاید از معابر و بزرگراه های منطقه چهار جمع آوری شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،حمیدرضا فرخی" با اعلام این خبر گفت: به منظور بالا بردن ایمنی تردد عابران پیاده و  آراستگی و نظم شهری حدود 2250 متر نرده مازاد از سطح بزرگراه شهید سردار سلیمانی، خیابان هنگام، خیابان دماوند، بزرگراه شهید زین الدین، خیابان حجربن عدی، چهارراه تیرانداز و میدان رسالت جمع آوری شد.

وی با اشاره به دیگر اقدامات این حوزه گفت: طرح جمع آوری زواید فیزیکی نیز یکی دیگر از اقداماتی است که با درخواست شهروندان و پیام های آنها به سامانه 137 پیگیری و اجرایی می شود.

معاون خدمات شهری در پایان گفت: علاوه بر جمع آوری زواید فیزیکی و بصری، شستشو و ضدعفونی المان های شهری و بوستانی در دستور کار قرار دارد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مسابقات والیبال قهرمانی کشور تا اطلاع ثانوی لغو شد

مسابقات والیبال قهرمانی کشور تا اطلاع ثانوی لغو شد

فدراسیون والیبال در نامه‌ای به هیات‌های استانی، از لغو مسابقات قهرمانی کشور سالنی و ساحلی تا اطلاع ثانوی خبر داد.
مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

یک اقتصاددان گفت : چالش آینده اقتصاد ایران کمبود سرمایه گذاری است ، چرا که همه منابع درآمدی دولت اکنون با فشارهای تحریم صرف بودجه جاری شده و نرخ سرمایه گذاری روند نزولی به خود گرفته است ، اتفاقی که ضمن پایین نگه داشتن نرخ رشد می تواند کسب و کار و تولید را نیز با مخاطره روبرو کند.