کد خبر: ۱۱۳۶۹۹
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۵
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان از کشف یک تن و ۸۲۴ کیلوگرم انواع موادمخدر در شهرستان زاهدان خبر داد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، سردار محمد قنبری در این‌باره اظهارداشت: پلیس مبارزه با موادمخدر سیستان و بلوچستان با یک سری کار گسترده اطلاعاتی، از فعالیت اعضای یک باند بزرگ قاچاق موادمخدر در منطقه "جون آباد" شهرستان زاهدان مطلع و موضوع را به طور ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: تیم‌های عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر سیستان و بلوچستان با پایش دقیق منطقه، دپوی مواد مخدر قاچاقچیان را در یکی از مناطق کوهستانی "جون آباد" شناسایی و با همکاری تیم‌هایی از ماموران فرماندهی انتظامی زاهدان و یگان تکاوری، این محل را به محاصره خود در آوردند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه قاچاقچیان قبل از حضور ماموران از محل متواری شده بودند، تصریح کرد: پلیس مبارزه با موادمخدر در پاک سازی منطقه یک تن و ۸۲۴ کیلو و ۳۰۰ گرم انواع موادمخدر شامل یک تن و ۷۶۴ کیلوگرم تریاک، ۵۰ کیلو و ۸۰۰ گرم حشیش و ۹ کیلو و ۵۰۰ گرم هروئین که به طرزی ماهرانه در ارتفاعات منطقه دپو شده بود، کشف کردند.

وی با اشاره به ادامه تحقیقات برای دستگیری اعضای این باند قاچاق موادمخدر، خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی با تمام توان در گلوگاه‌ها و ورودی‌های قاچاق موادمخدر در سطح استان، حضوری فعال دارد و پلیس در راه مبارزه با مواد مخدر از هیچ گونه تلاشی دریغ نخواهد کرد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مسابقات والیبال قهرمانی کشور تا اطلاع ثانوی لغو شد

مسابقات والیبال قهرمانی کشور تا اطلاع ثانوی لغو شد

فدراسیون والیبال در نامه‌ای به هیات‌های استانی، از لغو مسابقات قهرمانی کشور سالنی و ساحلی تا اطلاع ثانوی خبر داد.
مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

یک اقتصاددان گفت : چالش آینده اقتصاد ایران کمبود سرمایه گذاری است ، چرا که همه منابع درآمدی دولت اکنون با فشارهای تحریم صرف بودجه جاری شده و نرخ سرمایه گذاری روند نزولی به خود گرفته است ، اتفاقی که ضمن پایین نگه داشتن نرخ رشد می تواند کسب و کار و تولید را نیز با مخاطره روبرو کند.