کد خبر: ۱۱۳۶۹۸
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۵۷
یکی از شهروندان با ارسال پیامک خواستار جمع آوری سگ های بدون صاحب از بوستان جنگلی سرخه حصار شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،مهدی صالح زاده معاون خدمات شهری شهرداری منطقه ۱۳ شهرداری تهران گفت: بوستان جنگلی سرخه حصار مساحتی بالغ بر ۶۰۰ هکتار دارد که می‌توان تردد را از درب‌های اصلی آن کنترل کرد.

معاون خدمات شهری شهرداری منطقه ۱۳ شهرداری تهران افزود: در انتهای اراضی زیتون بخشی از مسیر باز است که امکان ورود سگ‌های بدون صاحب را در بوستان سرخه حصار ایجاد می‌کند.

صالح زاده با تاکید بر این نکته که با شیوع کرونا بوستان‌های پایتخت تعطیل شدند، گفت: تعطیل شدن بوستان سرخه حصار موجب شد تا تعداد سگ‌های بدون صاحب ولگرد در بوستان سرخه حصار بیشتر شود و در کنار آن نیز بسیاری از شهروندان هستند که در پویش دوستداران حیوانات شرکت می‌کنند و به شکل خودجوش به سگ‌های ولگرد غذا می‌دهند.

او بیان کرد: ما در معاونت خدمات شهری شهرداری تهران به دنبال این هستیم تا سگ‌های بدون صاحب را جمع آوری کنیم و شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران نیز قرار داد‌هایی را جهت جمع آوری سگ‌ها با پیمانکاران منعقد کرده است.

معاون خدمات شهری شهرداری منطقه ۱۳ شهرداری تهران تصریح کرد: به دنبال این هستیم تا در نقاط امن و به دور از حاشیه نقاهتگاهی برای سگ‌های پلاک گذاری و عقیم سازی شده دایر کنیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مسابقات والیبال قهرمانی کشور تا اطلاع ثانوی لغو شد

مسابقات والیبال قهرمانی کشور تا اطلاع ثانوی لغو شد

فدراسیون والیبال در نامه‌ای به هیات‌های استانی، از لغو مسابقات قهرمانی کشور سالنی و ساحلی تا اطلاع ثانوی خبر داد.
مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

یک اقتصاددان گفت : چالش آینده اقتصاد ایران کمبود سرمایه گذاری است ، چرا که همه منابع درآمدی دولت اکنون با فشارهای تحریم صرف بودجه جاری شده و نرخ سرمایه گذاری روند نزولی به خود گرفته است ، اتفاقی که ضمن پایین نگه داشتن نرخ رشد می تواند کسب و کار و تولید را نیز با مخاطره روبرو کند.