کد خبر: ۱۱۳۶۹۳
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۹
شهردار تهران مطرح کرد
حناچی گفت: تطهیر متوفیان کرونایی که دغدغه همه ما بود با ایثار و از خودگذشتگی پرسنل خدوم بهشت زهرا (س) محقق شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»،پیروز حناچی شهردار تهران پس از بازدید سرزده از مجتمع عروجیان سازمان بهشت زهرا (س) در جمع پرسنل سالن‌های تطهیر کرونا گفت: پرسنل ساعی و تلاشگر بهشت زهرا (س) در بحران کرونا زحمات مضاعفی را متحمل و باعث آبرو و افتخار برای شهرداری تهران شدند.

شهردار تهران در جمع پرسنل سازمان بهشت زهرا (س) که در بحران کرونا خدمات رسانی می‌کنند، گفت: با تلاش و کوشش شبانه روزی شما خواسته شهروندان داغدار و همه دلسوزان در بهترین شرایط ممکن محقق شد و تطهیر متوفیان کرونایی که دغدغه همه ما بود با ایثار و از خودگذشتگی شما پرسنل خدوم بهشت زهرا (س) محقق شد و شما آبرو و افتخار شهرداری تهران شدید.

حناچی خطاب به پرسنل سالن‌های تطهیر کرونا گفت: همواره در همه جلسات ستاد کرونا ذکر خیر زحمات و تلاش‌های شما بوده و هست و آرزو می‌کنیم از این روز‌های سخت هر چه سریع‌تر عبور کنیم.

 پیروز حناچی در ابتدا با حضور در حرم مطهر امام خمینی (ره) با آرمان‌های بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران تجدید میثاق کرد و سپس با حضور در گلزار شهدای بهشت زهرا (س) و مسجد ۷۲ تن و شهدای حادثه هفتم تیر شهیدان بهشتی، رجایی و باهنر به مقام بلند این شهدا ادای احترام کرد.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

برگزاری دوره های آموزشی دولتی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران

دوره های آموزشی کارمندان دولت در گستره استانی توسط انجمن علمی اقتصاد شهری ایران برگزار می شود.
بررسی مطالبات مردم از مجلس یازدهم در گفتگوی ویژه خبری

بررسی مطالبات مردم از مجلس یازدهم در گفتگوی ویژه خبری

دکتر قادری سردبیر شهر فردا در گفتگوی ویژه خبری سه شنبه شب ۶ خرداد ۹۹ گفت: توجه ویژه به کسب و کارها و تزریق نقدینگی به مولدها می تواند بخشی از مشکلات اقتصادی کشور را حل کند.