کد خبر: ۱۱۳۶۶۴
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۹
مدیر شهرداری منطقه یک سنندج:
مدیر شهرداری منطقه یک سنندج گفت: با هدف جلوگیری از ساخت و ساز غیرمجاز در سطح شهر از ابتدای تیر ماه تاکنون ۱۱ دستگاه انواع ماشین آلات عمرانی حین فعالیت توقیف شد.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، علیرضا کاظمی با بیان اینکه با جدیت تمام از ساخت و سازهای غیرمجاز جلوگیری می‌شود، اظهار داشت: یکی از اقدامات مؤثر در راستای کاهش ساخت وسازهای غیر مجاز توقیف ماشین آلات عمرانی است که در دو ماه اخیر با حکم مراجع قضائی و همکاری شایسته نیروی انتظامی با جدیت تمام در حال اجرا است.

وی افزود: یکی از تخلفات رایج در ساخت و ساز را تخلف عدم رعایت شهرسازی و اصول فنی و عدم استحکام بنا از سوی سازندگان است.

مدیر شهرداری منطقه یک سنندج ادامه داد: از جمله پیامدهای این موضوع آشفتگی سیمای شهری و بروز خطرات جانی و مالی برای مالکان و خریداران را می‌تواند به عنوان کرد که لطمه‌های جبران‌ناپذیری را به شهر و شهروندان وارد می‌کند.

کاظمی از توقیف ۹ دستگاه خودرو انواع ماشین آلات عمرانی در حین ساخت و ساز غیرمجاز از ابتدای تیرماه تا کنون خبر داد و یادآور شد: این تعداد ماشین آلات شامل دو دستگاه کمپرسی، دو دستگاه بیل، یک دستگاه لودر، یک دستگاه گریدر، یک دستگاه زامیاد، یک دستگاه تراکتور و یک دستگاه میکسر بوده است.

وی همچنین به توقیف دو دستگاه ماشین آلات عمرانی در سطح منطقه اشاره کرد و بیان کرد: خودروهای توقیفی شامل یک دستگاه بیل و یک دستگاه پمپ بتن بوده است.

مدیر شهرداری منطقه یک سنندج گفت: با هرگونه ساخت و سازغیرمجاز و غیراصولی که موجب آسیب جدی به زیبای بصری سطح شهر و به خطر افتادن جان و مال شهروندان به دلیل عدم استحکام بنا می‌شود قاطعانه برخورد می‌کنیم.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
مسابقات والیبال قهرمانی کشور تا اطلاع ثانوی لغو شد

مسابقات والیبال قهرمانی کشور تا اطلاع ثانوی لغو شد

فدراسیون والیبال در نامه‌ای به هیات‌های استانی، از لغو مسابقات قهرمانی کشور سالنی و ساحلی تا اطلاع ثانوی خبر داد.
مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

مهمترین چالش اقتصادی ایران پس از کسری بودجه چیست؟

یک اقتصاددان گفت : چالش آینده اقتصاد ایران کمبود سرمایه گذاری است ، چرا که همه منابع درآمدی دولت اکنون با فشارهای تحریم صرف بودجه جاری شده و نرخ سرمایه گذاری روند نزولی به خود گرفته است ، اتفاقی که ضمن پایین نگه داشتن نرخ رشد می تواند کسب و کار و تولید را نیز با مخاطره روبرو کند.