کد خبر: ۱۱۳۶۵۳
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۳
معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد اعلام کرد
معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد گفت: ورود و خروج مسافر از پایانه های مسافربری شهرداری مشهد در خرداد ماه امسال نسبت به مشابه سال گذشته حدود 50 درصد کاهش داشته است.
به گزارش پایگاه خبری - تحلیلی «شهر فردا»، خلیل الله کاظمی با بیان این مطلب اظهار کرد: از اول تا 31 خرداد ماه امسال 725 هزار و 644 مسافر با 62 هزار و 354 دستگاه اتوبوس، سواری کرایه و مینی بوس از طریق پایانه های مسافربری شهرداری به مشهد وارد یا خارج شده اند.
وی افزود: این درحالی است که از اول تا 31 خرداد سال گذشته بیش از یک میلیون و 413 هزار و 607 مسافر با 87 هزار و 875 دستگاه اتوبوس، سواری کرایه و مینی بوس به شهر مشهد وارد یا خارج شده بودند.
معاون عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری مشهد بیان کرد: با توجه به مقایسه این دو آمار میزان ورود و خروج مسافر از طریق پایانه های مسافربری به مشهد در خرداد ماه امسال نسبت به خرداد ماه سال گذشته با توجه به شیوع ویروس کرونا حدود 50 درصد کاهش داشته است.
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
برگزیده ها
جمشید پژویان درگذشت

جمشید پژویان درگذشت

رئیس سابق شورای رقابت و رئیس اسبق کمیسیون پژوهش و تحقیقات انجمن علمی اقتصاد شهری ایران و عضو هیات علمی و پژوهشی فصلنامه اقتصاد و مدیریت شهری صبح امروز به دلیل ابتلا به بیماری کرونا درگذشت.
افزایش بار مراجعات بیماران مبتلا به کرونا در تهران

افزایش بار مراجعات بیماران مبتلا به کرونا در تهران

فرمانده عملیات مقابله با کرونا در کلانشهر تهران با اشاره به افزایش بار مراجعان بیماران مبتلا به کرونا در تهران گفت: در دو هفته اخیر نمودار تعداد مراجعان سرپایی، افراد بستری در بخش‌های عادی و مراقبت‌های ویژه و همچنین میزان مرگ و میرها در حال تغییر است.